Vzorka k produktu 5342/PAL, 6553

Kód: 408/KOR2
Značka: Seviano
€12 / ks €10 bez DPH
Skladom

Obklady a dlažby z prírodného kameňa majú často výraznú štruktúru a plasticitu, ktorá je pomocou fotografií neprenosná. Preto sme sa rozhodli dať Vám možnosť objednať si vzorku obkladu či dlažby z tepla domova, na kameň si siahnuť a na živo vidieť farebnosť, ktorú môžu fotografie trochu skresľovať. Sami dobre vieme, že obklady a dlažby z prírodného kameňa sú investíciou, ktorá bude slúžiť aj niekoľko desiatok rokov, a preto vám touto cestou ponúkame možnosť kameň fyzicky vidieť pred samotnou kúpou. Vzorku si môžete jednoducho prirovnať k ploche, ktorú chcete pomocou prírodného kameňa skrášliť. Na vlastné oči tiež uvidíte precíznosť spracovania našich materiálov. Vždy sa snažíme, aby veľkosť vzorky bola dostačujúca pre predstavu skutočnej štruktúry a farebnosti, vzorky majú vo vlastnostiach produktu vypísané svoje veľkosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľkou výhodou luxusných dlažieb z prírodného kameňa je protisklzovosť, mrazuvzdornosť a ľahká údržba. Komponuje tiež veľkou odolnosťou proti oderu a jejich povrch zaisťuje jednoduchú pokládku a poskytuje nadčasový dizajn.

Keďže máme všetky vzorky skladom, sme schopní expedovať vzorky takmer ihneď po vašej objednávke. Vzorka má navyše kompaktné rozmery a nízku váhu, tak aby jeho prevzatie bolo bezproblémové.

doprava - zlava

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz