Vzorka k produktu DAR66739S1

Kód: 9817
Značka: RAKO
€12 / ks €10 bez DPH
Skladom

Exkluzívne keramické dlažby sú ideálnou voľbou do moderných interiérov a exteriérov. Každá dlažba má úplne originálnu farebnosť a výraznú štruktúru, ktorá nie je vždy fotografiou prenositeľná. Preto sme si pre Vás pripravili možnosť objednať si vzorky dlažby priamo k Vám domov, kde si môžete pohodlne prezrieť a porovnať viac variant konkrétnej rady dlažieb.

Voľba dlažby je pomerne dôležitým rozhodnutím pri renovácii či stavbe domov a bytov, ktoré bude viditeľné každým dňom a každým Vaším pohybom. Preto Vám vzorku pomôže zvoliť tú najideálnejšiu variantu. Kúsok keramickej dlažby si môžete jednoducho prirovnať k ploche a vidieť farebné variácie, ktoré ponúka. Na vlastné oči tiež uvidíte precíznosť spracovania našich materiálov. Vždy sa snažíme, aby veľkosť vzorky bola dostačujúca pre predstavu skutočnej štruktúry a farebnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľkou výhodou luxusných talianskych dlažieb je protisklzovosť, mrazuvzdornosť a ľahká údržba. Komponuje tiež veľkou odolnosťou proti oderu a kalibrovaný povrch zaisťuje jednoduchú pokládku a poskytuje nadčasový dizajn. Umiestnenie keramických dlažieb je veľmi bežné napríklad aj pre verejné priestory. Ak hľadáte dlažbu s výhodným pomerom kvalita / cena, sú práve talianske dlažby z exkluzívnej keramiky najlepšou voľbou.

Keďže máme všetky vzorky skladom, sme schopní expedovať vzorky takmer ihneď po vašej objednávke. Vzorka má navyše kompaktné rozmery a nízku váhu, tak aby jeho prevzatie bolo bezproblémové.

doprava - zlava

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vzorky obkladov a dlažieb
Materiál: Přírodní kámen
Rozměry vzorku: 20 x 20 x 2 cm
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz