Vzorka k produktu 438S1

Kód: 1111/TAR2
Značka: Seviano
€12 / ks €10 bez DPH
Skladom

Obklady a dlažby z prírodného kameňa majú často výraznú štruktúru a plasticitu, ktorá je pomocou fotografií neprenosná. Preto sme sa rozhodli dať Vám možnosť objednať si vzorku obkladu či dlažby z tepla domova, na kameň si siahnuť a na živo vidieť farebnosť, ktorú môžu fotografie trochu skresľovať. Sami dobre vieme, že obklady a dlažby z prírodného kameňa sú investíciou, ktorá bude slúžiť aj niekoľko desiatok rokov, a preto vám touto cestou ponúkame možnosť kameň fyzicky vidieť pred samotnou kúpou. Vzorku si môžete jednoducho prirovnať k ploche, ktorú chcete pomocou prírodného kameňa skrášliť. Na vlastné oči tiež uvidíte precíznosť spracovania našich materiálov. Vždy sa snažíme, aby veľkosť vzorky bola dostačujúca pre predstavu skutočnej štruktúry a farebnosti, vzorky majú vo vlastnostiach produktu vypísané svoje veľkosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

TARA CREM

Veľkou výhodou luxusných dlažieb z prírodného kameňa je protisklzovosť, mrazuvzdornosť a ľahká údržba. Komponuje tiež veľkou odolnosťou proti oderu a jejich povrch zaisťuje jednoduchú pokládku a poskytuje nadčasový dizajn. Umiestnenie prírodných dlažieb je veľmi bežné napríklad aj pre verejné priestory.

Keďže máme všetky vzorky skladom, sme schopní expedovať vzorky takmer ihneď po vašej objednávke. Vzorka má navyše kompaktné rozmery a nízku váhu, tak aby jeho prevzatie bolo bezproblémové.

doprava - zlava

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz