Mozaika z prírodného kameňa - 3D Crem

Kód: 395S1
Značka: Kameny.cz
€115,93 / balenie 0,9 m2 €96,61 bez DPH €128,81 / 1 m2
Na objednávku

Krásna vápencová mozaika vyrobená z prírodného kameňa zdokonalí celkový dizajn Vášho interiéru a vytvorí veľmi príjemnú atmosféru. Jednotlivé kocky z vápenca o rozmere 2x2cm sú k sebe zlepené do formátu 30x30cm. Jednotlivé kocky majú rôzne výšky, a preto má mozaika 3D crem výraznú plasticitu a krásny vzhľad. Mozaika je vhodnou voľbou pre obklad v náročných priestoroch ako sú kúpeľne či kuchyne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Renovujete alebo staviate? Hľadáte materiál kvalitný a skvele vyzerajúci? Práve kamenné obklady sú najvhodnejšou voľbou a tiež voľbou v tejto dobe čím ďalej, tým viac častejšiou. Táto kamenná mozaika 3D Crem je štýlová, elegantná a zároveň veľmi kvalitná záležitosť, ktorá nechá vyniknúť Vašej kreativite. Každý kúsok vápencovej mozaiky má rozmer 2 x 2 cm a sú zlepené do jedného formátu 30 x 30 cm, ktoré umožňujú jednoduchšiu aplikáciu. Vďaka rôznorodej výške každého jedného kusu kameňa, vzniká jedinečná a veľmi elegantná mozaika.

Vzťah človeka ku kameňu sa s letopočtom mení a najrýchlejšie asi pred očami dnešnej generácie. Kamenárstva, ktoré majú blízko k sochárstvu, bolo skoršie častým a prestížnym odborom. Navyše ťažkým a tvrdým, čo platí dodnes v priamom i prenesenom zmysle. Kameň pôsobí v architektúre celý, tzn. nielen svojou plochou, ale aj hrúbkou a viditeľnou hranou. Kamenná architektúra nie je lacná zo žiadneho uhla pohľadu a práca s kameňom je často dobrou vizitkou architekta.

Mozaika z obkladového kamene 3D Cream

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Prírodný kameň
Série: Crem
Tvar: Modul
Farebnosť: Béžová, Krémová
Hrúbka: 1 cm
Rozmery: 30 x 30 cm
Séria: Crem
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Mozaika
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Vápenec
Hmotnosť/m2: 45kg
Rozmer: 30x30cm
Hrúbka kameňa: 1 cm
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz