Bazénový lem Multi - štiepaný

Kód: 9767
Značka: Kameny.cz
€35,20 / ks €29,33 bez DPH
Skladom

Bazénový lem Multi štiepaný je vyrobený z prírodného kameňa, konkrétne z travertínu. Lemy sa vyznačujú tým,že sú veľmi pevné a  odolné voči odieraniu. Rozmery sú 61 x 38 cm a hrúbka 3 cm. Povrch kamennej dosky je štiepaný a teda protisklzový, hrany sú ručne zasekávané a majú krásný prírodný vzhľad.

Bazénový lem z prírodného kameňa sa používa na vytvorenie okraja bazéna, ktorý zabraňuje vylievaniu vody pri kúpaní a znečistení bazéna z jeho okolia. Lemy môžu nadväzovať na okolitú dlažbu z prírodného kameňa. Bazénový lem je stálofarebný a mrazuvzdorný. Kamenná doska zakryje hornú hranu bazéna a vytvorí efektné olemovanie celého obvodu. Rozdiel medzi bazénom s lemom a bez lemu je ohromujúci. Bazénový lem zvýrazní čistotu a farbu vody a bazén vyzerá ako zarámované čisté zrkadlo.

Bazénový lem ponúkame iba v uvedených rozmeroch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bazénové lemy Multi z prírodného kameňa sú veľmi obľúbené pre svoj krásny vzhľad a dlhú životnosť. Vyrobené sú z obľúbeného travertínu krémovej farby. Ich rozmery sú 61 x 38 cm a hrúbka 3 cm. Povrch je štiepaný a hrany ručne zaštiepané, čo dodáva lemu prírodný vzhľad. Bazénový lem z prírodného kameňa sa používa na vytvorenie okraja bazéna, ktorý zabraňuje vylievaniu vody pri kúpaní a znečistení bazéna z jeho okolia. Lem môže nadväzovať na okolitú dlažbu Rio Multi, Lima Multi alebo inú dlažbu z prírodného travertínu. Bazénový lem je stálofarebný a mrazuvzdorný.

 

Bazénový lem ponúkame iba v uvedených rozmeroch.

Dodatočné parametre

Kategória: ZÁHRADA
Materiál: Prírodný kameň
Série: Multi
Rozmery: 61 x 38 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Travertín
Obsah balenia: 1
Použitie: bazénový lem, schody, parapety, plotové čiapky
Hmotnosť: cca 15 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz