Prírodný obkladový kameň - Brana Medu

Kód: 277-1S1
Značka: Seviano
€39,73 / balenie 1 m2 €33,11 bez DPH €39,73 / 1 m2
Skladom

Zlatožlté rulové pásiky vhodné k obkladu vymurovaných múrikov, soklov, fasád alebo tiež interiérových priestorov. Jedná sa o prírodný kameň orezávanie zo štyroch strán s rovnakými výškami. Výška tohto obkladového kameňa je 20 cm, šírka je v rozmedzí 1 - 3 cm a dĺžky sú rôzne. Kameň je mrazuvzdorný a nie je potrebné ho spárovať. Hmotnosť tohto obkladového kameňa je približne 55 kg / m².

K tomuto obkladu odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Keraflex Extra

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Brana Medu je páskovaný rulový prírodný kameň. Každý kameň sa pokladá samostatne a jeho farebnosť je zlatistá až zlatožltá. Obkladový kameň Brana Medu je možné použiť do interiéru aj do exteriéru. Vďaka svojmu jedinečnému vzhľadu každého kusu kameňa vytvoríte obklad dokonale autentický a originálny. Výška obkladového kameňa je 20 cm, hrúbka 1 - 3 cm a dĺžka je rôzna. Rula je veľmi obľúbená najmä kvôli svojej mrazuvzdornosti, tvrdosti a originálnemu vzhľadu.

K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 

 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  Fleckstop W   Porosil RVV

Nemusíte bývať v luxusnej vile, aby ste si mohli dovoliť umiestniť do interiéru či exteriéru obklad z prírodného kameňa. Rovnako pôsobivo totiž vyzerajú kamene v záhrade elegantného mestského domu a pekne podčiarknu aj čaro vidiecke záhradky.

Brana Medu nie je jediným produktom série Brana, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorý Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Přírodní kámen
Série: Medu
Vzhled: Přírodní kámen
Barevnost: Hnědá, Hnědošedá, Žlutohnědá
Způsob pokládky: Do lepidla
Tloušťka: 1 - 3 cm
Tvar: Čtverec, Obdélník
Rozmery: 20 cm x různá délka
Použití: interiér, Exteriér
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Rula
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Hrúbka kameňa: 1 - 3 cm
Obsah balenia: 1 m²
Formát kameňa: 20 cm x rôzna dĺžka
Hmotnosť 1 m²: 42 kg
Množstvo na palete: 20 m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz