Prírodný obkladový kameň - Briliant Dark

Kód: 281-8S1
Značka: Seviano
ZADARMOZADARMO
trblietavý obklad
€27,31 / balenie 0,54 m2 €22,76 bez DPH €50,57 / 1 m2
Skladom

Kamenný obklad Briliant Dark je vyrobený z prírodného odolného mramoru. Obkladový kameň ponúkame v pripravených "Z" moduloch s rozmermi 60 x 15 cm a hrúbkou 1 - 2 cm. Obsah balenia je 0,54 m² a hmotnosťou balenia 22 kg. Mramor obsahuje kremičité platničky, ktoré obkladu dodávajú jemný lesk a tým aj luxusný vzhľad. Nadčasová antracitová farba zase zaručí, že bude obklad pôsobiť moderne aj za niekoľko rokov. Obklad Briliant Dark sa používa v interiéroch, najčastejšie v obývacích miestnostiach, kuchyniach, kúpeľniach alebo na obložení krbu.

Minimálne objednateľné množstvo je 10 m2.

 

K tomuto obkladu odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Keraflex Extra

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Mramorový obkladový kameň Briliant Dark je ideálnou voľbou do interiéru domov, bytov, ale aj komerčných priestorov. Ponúkame ho v pripravených „Z“ moduloch s rozmermi 60 x 15 cm a hrúbkou 1 – 2 cm. Obsah balenia je 0,54 m² a hmotnosť balenia 22 kg.
 
Mramor je známkou luxusu, vznešenosti a pôsobivej elegancie, zároveň pôsobí robustne, silne a nadčasovo. To platí aj pri tomto mramorovom obklade. Kamenný obklad Briliant Dark je veľmi obľúbený najmä vďaka svojej neutrálnej antracitovej farbe, ktorá sa stala v poslednom čase úplným hitom. Tmavosivá farba ladí ku každému zariadeniu interiéru a zároveň sa neopozerá a to vďaka jemnému lesku kremičitých platničiek, ktoré obklad obsahuje.

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W   Fleckstop W / BWT Protect 

 

Ak chcete dodať svojmu domovu elegantný a nadčasový vzhľad a zároveň ho oživiť jemným leskom, obklad Briliant Dark je jasnou voľbou.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Modul
Rozmery: 60 x 15 cm
Farebnosť: Sivá
Hrúbka: 1 - 2 cm
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Mramor
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 60 x 15 cm
Hrúbka kameňa: 1 - 2 cm
Obsah balenia: 0,54 m²
Hmotnosť: 40 kg/m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz