Prírodný obkladový kameň - Briliant Ledo

Kód: 281-7S1
Výpredaj
Značka: Seviano
€27,32 –23 %
obklady na stenu
€27,32 –23 % €20,96 / balenie 0,54 m2 €17,47 bez DPH €38,81 / 1 m2
Skladom

BRILIANT LEDO - spoločník na úrovni


Kamenný obklad trblietavo bielej farby vhodný na použitie v interiéroch. Jednotlivé moduly sú vyrobené z prírodného mramoru, ktorý obsahuje kremičité platničky, čo dodáva obkladu exkluzívny vzhľad a miernu lesklosť. Veľkou výhodou tohto mramorového obkladu je jeho pevnosť a odolnosť, čo umožňuje použiť obklad aj vo viacerých namáhaných priestoroch, ako sú kúpeľne a kuchyne.

Nemusíte bývať v luxusnom sídle, aby ste si mohli dovoliť umiestniť do interiéru či exteriéru obklad z prírodného kameňa. Rovnako pôsobivo totiž vyzerajú kamene v elegantnom mestskom dome a pekne podčiarknu aj čaro vidieckeho sídla.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Obkladový prírodný kameň Briliant Ledo je vhodný na tvorbu dizajnovo hodnotných plôch v interiéroch bytov, domov a komerčných stavieb. Mramorový obkladový kameň Briliant Ledo je pripravený v moduloch tvare "Z" s rozmermi 60 x 15 cm. Na biely obkladový kameň odporúčame zakúpiť aj biele flexibilné lepidlo.

Prírodné kamene patria medzi stále hľadanejšie a obľúbenejšie doplnky mnohých stavieb. Návrat k prírode s využitím prírodných materiálov dokáže celkový pohľad na váš dom, chatu alebo chalupu úplne zmeniť. Prírodný kameň na fasády domu plní nielen estetickú funkciu, ale zároveň prispeje aj k tepelnej izolácii stien. Prírodný kameň ale nemusíte používať iba na fasády. Úžasne pôsobí prírodné kamene aj ako obklad podmuroviek, múrov terás, na obklady plôch okolo záhradných jazierok alebo záhradných múrov. Využitie nájde kameň z prírody aj ako dlažba na záhradné chodníky, schody, cesty, okolie bazénov a jazierok. Spojte prírodu s prírodou. Vhodne zvolený kameň odoláva prírodným klimatickým podmienkam a jeho použitie je viac než pôsobivé.

 

K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  Fleckstop W   Fleckstop W / BWT Protect 

 

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Barevnost: Bílá
Způsob pokládky: Do lepidla
Tloušťka: 1 - 1,5 cm
Tvar: Modul
Rozmery: 60 x 15 cm
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Mramor
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 60 x 15 cm
Hrúbka kameňa: 1 - 1,5 cm
Obsah balenia: 0,54 m²
hmotnosť: 37 kg/m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz