Prírodný obkladový kameň - Briliant Nero

Kód: 281-2S1
Značka: Kameny.cz
€36,06 / balení 0,5775 m2 €30,05 bez DPH €62,39 / 1 m2
Skladom

Briliant Nero je luxusní přírodní obkladový kámen vyrobený z ruly. Tento kamenný obklad je velmi vyhledávaný pro svůj jednoduchý vzhled a moderní antracitovou barvu a jemný třpytivý nádechem. Kámen je vhodný pro použití v v interiéru i exteriéru. Briliant Nero se hodí do ložnic, v okolí za televizí, na krby, do chodeb nebo také jako fasádní obklad. Obklad je předchystaný v modulu o rozměru 55 x 15 cm, s tloušťkou 0,5 - 2 cm. Nabízíme jej v balení po 0,5775 m2, váha obkladu je 35 kg/m2.

K tomuto obkladu odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Keraflex Extra

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Obkladový kámen Briliant Nero vyrobený z ruly je luxusní přírodní obklad, vhodný do interiéru i exteriéru. Jednoduchý tmavý - antracitový vzhled a krásná plastická struktura s třpytivým povrchem dodává kamennému obkladu Briliant Nero jedinečnost a nesrovnatelnost s kamenem umělým.  Pro snadnou pokládku je připravený v modulech o rozměrech 55 x 15 cm což zajišťuje, že jednotlivé moduly nejde v ploše takřka vidět. Přírodní obklad Briliant Nero z ruly můžete je velice oblíbený do společenských prostor, na fasádu, krb, plot, zídky, terasy i komerční prostory,  K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.
 
K tomuto obkladu ďalej odporúčame:
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  BWT Protect  Fleckstop W / BWT Protect 

 

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli dovolit umístit do interiéru či exteriéru obklad z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v zahradě elegantního městského domu jako umějí podtrhnout i kouzlo venkovské zahrádky.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Způsob pokládky: Do lepidla
Interiér x Exteriér: Interiér, Exteriér
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Rula
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulu: 55 x 15 cm
Hrúbka kameňa: 0,5 - 2 cm
Obsah balenia: 0,5775 m²
Hmotnosť: 35 kg/m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz