Prírodný obkladový kameň - Briza Koral

Kód: 276-2S1
Značka: Seviano
€47,32 / balenie 1 m2 €39,43 bez DPH €47,32 / 1 m2
Vypredané

Kvalitný kamenný obklad z prírodné ruly Briza Koral je ideálnou voľbou pre oživenie vášho interiéru, ale ešte častejšie býva využívaný v prostrorách exteriérovych. Svojou výraznou, ale elegantnou farbou vyzdobí sokel, fasádu či múrik vo Vašej novej či starej záhrade. Jednotlivé kusy kameňa sú rezané zo štyroch strán a výška jednotlivých kusov je 5 cm, šírka je v rozmedzí 1 - 3 cm a dĺžky sú rôzne. Veľkou výhodou tohto rulového obkladu je jeho pevnosť a odolnosť, čo umožňuje použiť obklad aj vo viacerých náročných priestoroch, ako sú záhrady, vjazdy alebo garáže.

K tomuto obkladu odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Keraflex Extra

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Kamenný obklad zlatistej farby vhodný pre použitie v exteriéroch aj interiéroch. Jednotlivé kusy sú vyrobené z prírodné ruly, ktorý dodáva obkladu exkluzívny vzhľad a miernu trblietavosť. Veľkou výhodou tohto kamenného obkladu je jeho pevnosť a odolnosť, čo umožňuje použiť obklad aj vo viacerých namáhaných priestoroch, ako sú pergoly či garáže. Rulový obklad je rezaný zo štyroch strán a výška jednotlivých kusov je 5 cm, šírka je v rozmedzí 1 - 3 cm a dĺžky sú rôzne.

 

K tomuto obkladu ďalej odporúčame:

 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  CSProtect   CSProtect 

 

Prírodné kamene patria medzi stále hľadanějšie a obľúbenejšie doplnky mnohých stavieb. Návrat k prírode s využitím prírodných materiálov dokáže celkový pohľad na váš dom, chatu alebo chalupu úplne zmeniť. Prírodný kameň na fasády domu plní nielen estetickú funkciu, ale zároveň prispeje aj k tepelnej izolácii stien. Prírodný kameň ale nemusíte používať iba na fasády. Úžasne pôsobí prírodné kamene aj ako obklad podmuroviek, múrov terás, na obklady plôch okolo záhradných jazierok alebo záhradných múrov. Využitie nájde kameň z prírody aj ako dlažba na záhradné chodníky, schody, cesty, okolie bazénov a jazierok. Spojte prírodu s prírodou. Vhodne zvolený kameň odoláva prírodným klimatickým podmienkam a jeho použitie je viac než pôsobivé.

Briza Koral nie je jediným produktom série Briza, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorkov, ktoré Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Přírodní kámen
Série: Koral
Vzhled: Přírodní kámen
Barevnost: Béžová, Krémová, Oranžová
Způsob pokládky: Do lepidla
Tloušťka: 1 - 3 cm
Tvar: Pásky
Typ kameňa: Rula
Rozmery: 5 cm x různá délka
Použití: interiér, Exteriér
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Rula
Marazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Hrúbka kameňa: 1 - 3 cm
Obsah balenia: 1 m²
Formát kameňa: 5 cm x různá délka
Hmotnosť 1 m²: 40 kg
Množstvo na palete: 20 m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz