Prírodný obkladový kameň - Briza Mavi

Kód: 276-4S1
Značka: Seviano
€47,76 / balenie 1 m2 €39,80 bez DPH €47,76 / 1 m2
Skladom

Rulový obklad vhodný k obkladom do interiéru aj exteriéru, dokonale vyšperkuje Vašu domácnosť. Jedná sa o prírodný kameň rezaný zo štyroch strán s výškou 5 cm a s rôznymi dĺžkami. Svojim naprosto ojedinelým a autentickým vzhľadom oslní všetkých Vašich hostí. Rula dodáva obkladom potrebnú tvrdosť a pôsobí honosným dojmom.

Briza Mavi nie je jediným produktom série Briza, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorů Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

K tomuto obkladu odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Keraflex Extra

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Briza Mavi je pásikovaný prírodný obklad vyrobený z ruly. Rezaný kamenný obklad je sivej farby, čo zaručuje jeho nadčasový dizajn. Veľkú obľubu si získal vďaka svojej pokládke, pri ktorej si vďaka pásikom môžete vybrať stranu, ktorá sa Vám pohľadovo viac páči, a podľa toho ho položíte. Tento materiál, ako mnoho iných, máme vystavený na väčšej ploche v našej kamennej predajni.

 
K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  Fleckstop W  Porosil RVV
 

Prírodné kamene patria medzi stále hľadanějšie a obľúbenejšie doplnky mnohých stavieb. Návrat k prírode s využitím prírodných materiálov dokáže celkový pohľad na váš dom, chatu alebo chalupu úplne zmeniť. Prírodný kameň na fasády domu plní nielen estetickú funkciu, ale zároveň prispeje aj k tepelnej izolácii stien. Prírodný kameň ale nemusíte používať iba na fasády. Úžasne pôsobia prírodné kamene aj ako obklad podmuroviek, múrov terás, na obklady plôch okolo záhradných jazierok alebo záhradných múrov. Využitie nájde kameň z prírody aj ako dlažba na záhradné chodníky, schody, cesty, okolie bazénov a jazierok. Spojte záhradu s prírodou. Vhodne zvolený kameň odoláva prírodným klimatickým podmienkam a jeho použitie je viac než pôsobivé.

 Přírodní kamenný obklad Briza Mavi

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Přírodní kámen
Série: Mavi
Vzhled: Přírodní kámen
Barevnost: Šedá
Způsob pokládky: Do lepidla
Tloušťka: 1 - 3 cm
Tvar: Pásky
Rozmery: 5 cm x různá délka
Použití: interiér, Exteriér
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Rula
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Hrúbka kameňa: 1 - 3 cm
Obsah balenia: 1 m²
Formát kameňa: 5 cm x rôzna dĺžka
Hmotnosť 1 m²: 38 kg
Množstvo na palete: 20 m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz