Prírodný obkladový kameň - Briza Medu

Kód: 276-1S1
Značka: Seviano
€38,88 / balenie 1 m2 €32,40 bez DPH €38,88 / 1 m2
Skladom

Obkladový kameň medovej farby vhodný na použitie v interiéri aj exteriéri. Rulový prírodný kameň, vyznačujúci sa svojou pevnosťou a trvanlivosťou. Jedná sa o veľmi vyhľadávaný obklad. Rovnaká výška jednotlivých obdĺžnikov navyše uľahčuje a urýchľuje pokládku kameňa, ktorý sa nemusí ani spárovať. V sérii Briza sú štyri rôzne typy ruľových obkladov, vhodných na použitie ako v interiéri, tak aj v exteriéri.

Jedná sa o obdĺžnikové pásky z prírodného kameňa s rôznou dĺžkou a hrúbkou. Výška kameňa je vždy rovnaká, to dodáva obkladu líniovú eleganciu a dojem usporiadanosti. Jednotlivé obdĺžniky sú zo štyroch strán ručne rezané. Z pohľadovej strany a strany, ktorou je kameň lepený, sú ručne štiepané. To znamená, že obdĺžnik má dve pohľadové strany, a my si môžeme vybrať, ktorá sa nám viac páči.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Briza medu je prírodný obkladový kameň, ktorý je svojimi vlastnosťami vhodný do interiéru aj exteriéru. V sérii Briza sú štyri typy obkladov, ktoré si môžete prezrieť na eshopu alebo priamo v našej kamennej predajni. Briza medu je vyrobená z ruly o hrúbke 1 - 3 cm, výška každého jednotlivého kusu je 5 cm a dĺžka je rôzna. To Vám umožňuje popustiť uzdu Vašej fantázie a vytvoriť si obklad len a len podľa Vašich predstáv. Rula je tiež veľmi žiadaná vďaka svojej mrazuvdornosti a elegantnej farbe. Kladenie tohto obkladu nie je vôbec náročné a je to veľmi rýchle, obklad sa nespárujeme a zvládnete to pokojne sami.

K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  Fleckstop W  Porosil RVV

Nemusíte bývať v luxusnom sídle, aby ste si mohli dovoliť umiestniť do interiéru či exteriéru obklad z prírodného kameňa. Rovnako pôsobivo totiž vyzerajú kamene v záhrade elegantného mestského domu ako aj pekne podčiarknu kúzlo vidiecke záhradky.

Obklad Briza Medu z přírodního kamene

Briza Medu nie jediným produktom série Briza, v ponuke je vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorkov, ktoré Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody. Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Přírodní kámen
Série: Medu
Vzhled: Přírodní kámen
Barevnost: Hnědá
Způsob pokládky: Do lepidla
Tloušťka: 1 - 3 cm
Tvar: Pásky
Rozmery: 5 cm x různá délka
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Rula
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Hrúbka kameňa: 1 - 3 cm
Obsah balenia: 1 m²
Formát kameňa: 5 cm x rôzna dĺžka
Váha 1 m²: 39 kg
Množstvo na palete: 20 m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz