Dlažobné kocky Mango

Kód: 3294
Značka: Seviano
€59,64 / balenie 100 kg €49,70 bez DPH
Skladom

Cesty z prírodného kameňa dávajú aj záhradke pred domom kvôli nepravidelnosti svojich foriem prírodný charakter. Je možné vybudovať aj nízke schody a dokonalý dojem robí dlažba z prírodných dlaždíc tiež v pergolách či rôznych prístreškoch v záhrade. Kamenné dlažobné kocky Mango sú vyrobené z veľmi kvalitného a pevného pieskovca. Kocky sú predávané na váhu a 1 m² váži približne 100 kg (cca 9 x 9 kociek). Stačí si teda do kalkulačky zvoliť počet m², ktoré potrebujete a všetko sa Vám na váhu vypočíta. Výhody prírodného kameňa tu nie je nutné príliš uvádzať. Len toľko: tento materiál je mimoriadne vhodný pre vedľajšie cestičky, praktickejšie a tiež štýlovejšie než piesok alebo štrk, ktorý býva bežne užívaný.

Váha kociek na 1 m² je približne 100 kg. Kocky sú predávané na kg takže pri expedícii kocky nepočítame ale vážime.

VZORKU SI MÔŽETE OBJEDNAŤ TU

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
Dlažobné kocky Mango sú stále žiadanejším prírodným materiálom vyrobeným z pieskovca. Ten dodáva kockám ich osobité čaro vďaka rôznorodosti každej jednej kocky. Farby sa vždy mierne líšia a veľkosť je 10 x 10 cm, čo pôsobí veľmi autentickým dojmom a vytvára tak úplne originálnu dlažbu. Zároveň Vám vďaka rôznym veľkostiam umožňuje využiť Vašu kreativitu.

Váha kociek na 1 m² je približne 100 kg. Kocky sú predávané na kg takže pri expedícii kocky nepočítame ale vážime.

Cesty z prírodného kameňa dávajú aj záhradke pred domom kvôli nepravidelnosti svojich foriem prírodný charakter. Je možné vybudovať aj nízke schody a dokonalý dojem robí dlažba z prírodných dlaždíc tiež v pergolách či rôznych prístreškoch v záhrade. 

 Najlepšie sa kombinuje s dlažbou Tiga Mango a obrubníky Mango.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady, ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: VENKOVNÉ DLAŽBY
Materiál: Prírodný kameň
Série: Mango
Rozmery: 10 x 10 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Pieskovec
Rozmery kociek: 10 x 10 cm, výška 4-7 cm
Použitie: pochôdzna aj pojazdová dlažba
Približná spotreba: cca 100 kg/ 1 m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz