Dlažobné kocky Mango

Kód: 3294
Značka: Kameny.cz
€0,61 / kg €0,51 bez DPH
Skladom

Cesty z prírodného kameňa dávajú aj záhradke pred domom kvôli nepravidelnosti svojich foriem prírodný charakter. Je možné vybudovať aj nízke schody a dokonalý dojem robí dlažba z prírodných dlaždíc tiež v pergolách či rôznych prístreškoch v záhrade. Kamenné dlažobné kocky Mango sú vyrobené z veľmi kvalitného a pevného pieskovca. Kocky sú predávané na váhu a 1 m² váži približne 91 kg (9x 9 kociek). Stačí si teda do kalkulačky zvoliť počet m², ktoré potrebujete a všetko sa Vám na váhu vypočíta. Výhody prírodného kameňa tu nie je nutné príliš uvádzať. Len toľko: tento materiál je mimoriadne vhodný pre vedľajšie cestičky, praktickejšie a tiež štýlovejšie než piesok alebo štrk, ktorý býva bežne užívaný.

Hmotnosť kociek na 1 m² je 91 kg. Kocky sú predávané na kg takže pri expedícii kocky nepočítame - ale odvážame počet m² x 91 kg.

VZORKU SI MÔŽETE OBJEDNAŤ TU

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Dlažobné kocky Mango sú stále žiadanejším prírodným materiálom vyrobeným z pieskovca. Ten dodáva kockám ich osobité čaro vďaka rôznorodosti každej jednej kocky. Farby sa vždy mierne líšia a veľkosť je 10 x 10 cm, čo pôsobí veľmi autentickým dojmom a vytvára tak úplne originálnu dlažbu. Zároveň Vám vďaka rôznym veľkostiam umožňuje využiť Vašu kreativitu. 1 m² je 9 x 9 kociek a 1 cm je vždy škára medzi nimi. 
 

Hmotnosť kociek na 1 m² je 91 kg. Kocky sú predávané na kg takže pri expedícii kocky nepočítame - ale odvážame počet m² x 91 kg.

Cesty z prírodného kameňa dávajú aj záhradke pred domom kvôli nepravidelnosti svojich foriem prírodný charakter. Je možné vybudovať aj nízke schody a dokonalý dojem robí dlažba z prírodných dlaždíc tiež v pergolách či rôznych prístreškoch v záhrade. 

 Najlepšie sa kombinuje s dlažbou Tiga Mango a obrubníky Mango.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dlažobné kocky
Materiál: Prírodný kameň
Série: Mango
Rozmery: 10 x 10 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Pieskovec
Rozmery kociek: 10 x 10 cm, výška 4-7 cm
Použitie: pochôdzna aj pojazdová dlažba
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz