Kamenná dlažba - Tiga Mango

Kód: 197/60S1 197/90S1 Zvoľte variant
Výpredaj
Značka: Seviano
€21,53 €32,29 od €21,53 –20 %
Kamenná dlažba - Tiga Mango
€21,53 €32,29 od €21,53 –20 % €17,20 / balenie 0,36 m2 €25,79 / balenie 0,54 m2 od €17,20 / balenie 0,36 m2 €14,33 bez DPH €21,49 bez DPH od €14,33 bez DPH €47,78 / 1 m2 €47,76 / 1 m2
Skladom Skladom Zvoľte variant
Vyberte si formát
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Tiga Mango je kamenná dlažba vyrobená z pevného štiepaného pieskovca. Možno ju použiť v exteriéri aj interiéri. Dlažba je vhodná na akékoľvek pochôdzne aj pojazdné plochy. Dlažbu ponúkame vo formátoch 60 × 60 cm a 60 × 90 cm. Formát 40 x 60 cm nájdete tu. Hrúbka jednotlivých kusov je 2 - 4 cm.

 

tiga

 

K tejto dlažbe odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Malta na kladenie a škárovanie prírodného kameňa - NVL 300

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Dlažba je vhodná na komunikácie okolo domu, na terasy a k bazénom. Táto dlažba sa tiež často využíva na príjazdové cesty a parkovacie státie. Luxusný dizajnový efekt zaistí štiepaný protišmykový povrch, ktorý zaisťuje originalitu každého kusu. Ručne zasekávanie hrany po obvode jednotlivých dlaždíc podporujú tento efekt.

Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciách, dnes je neodmysliteľne spätý aj s dizajnom. Ako funkčný aj krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často využívaný aj pre dlažby vonkajšie a vnútorné.

 
K tejto dlažbe ďalej odporúčame:
 
 
 Interiér  Exteriér 
Impregnácia  WProtect   Porosil RVV
Škárovacia hmota  NVL 300  NVL 300

 

Prírodná kamenná dlažba môže mať rôzny tvar, štruktúru a odlišnosť vo farebnej skladbe. Každý kameň je jedinečný a originálny. Neopakovateľnosť prírodného kameňa je hlavnou prednosťou pred kameňom umelým. Preto tiež fasádne kamenné obklady navodzujú vzhľad modernej architektúry a snúbi originálne ráz domu s vysokou úžitkovou hodnotou. Ďalšiou prednou výhodou prírodného kameňa je obrovská životnosť, stálosť a bezúdržbovosť oproti bežným fasádnym materiálom, ako je napríklad drevo, alebo fasádna omietka. Rovnako ako v exteriéri, tak aj v interiéri domu je možnosť využitia prírodného kameňa nielen ako charakteristický rys celej stavby, ale ako doplnok, ktorý túto dlažbu odlišuje od ostatných časti domu.

Tiga Mango nie je jediným produktom série Tiga, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorý Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

VZORKY si môžete objednať tu.

Najlepšie sa kombinuje s dlažobnými kockami Mango alebo obrubníky Mango.

Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady, ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Nechať inšpirovať sa môžete aj na našich webových stránkach v už realizovaných projektoch, kde sme so zákazníkmi vybrali najvhodnejšie návrhy a výsledná práca je naozaj dych berúce. Presvedčiť sa môžete sami vo fotogalérii realizácií našich kamenárov.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Prírodný kameň
Série: Mango
Pokládka: Do betonu/maltovej zmesi - pochôdzne plochy, Do štrku - pochôdzne plochy, Do betónu/maltovej zmesi - pojazdové plochy
Balenie 2: 60 x 60 cm, 60 x 90 cm
Interiér x Exteriér: Pieskovec
Mrazuvzdornosť: Pochôdzna, Pojazdová
Počet balení (paleta / vrstva): Mango
Počet balení (paleta): 2 - 4 cm
Použitie: Interiér - vnútorné, Exteriér - vonkajšie
Rozmery: 60 x 60 cm, 60 x 90 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Pieskovec
Formát jednotlivých kusov: 60 x 60, 60 x 90 cm
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Áno
Hrúbka kameňa: 2 - 4cm
Obsah balenia: 1
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz