Dlažobné kocky Medu

Kód: 2571
Značka: Seviano
€47,76 / m² €39,80 bez DPH
Na objednávku

Dlažobné kocky Medu z prírodného kameňa sú kvalitným výrobkom z ruly. Stále veľmi obľúbeným materiálom sú dlažobné kocky, ktoré majú mnohostranné využitie. Najčastejšie býva využívaný ako pochôdzna dlažba, ale veľmi elegantne pôsobí tiež pri využití ako obrubník okolo formátovanej kamennej dlažby. Cesty z prírodného kameňa dávajú aj záhradke pred domom kvôli nepravidelnosti svojich foriem prírodný charakter. Je možné vybudovať aj nízke schody a dokonalý dojem robí dlažba z prírodných dlaždíc tiež v pergolách či rôznych prístreškoch v záhrade. Kocky sa predávajú na m², kde sa vyskladá 81 kociek (9 x 9 kociek a 1 cm škára). Hrúbka každej kocky je v rozmedzí 1 - 3 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Rosmýšľate nad renováciou Vašej záhrady? Hľadáte niečo originálne, elegantné a za priaznivú cenu? Tak práve pre Vás je tu výhodná ponuka výberu dlažobných kamenných kociek Medu. Sú vyrobené z ruly, ktorá dodáva každej kocke dokonalú farbu a štruktúru. Odlišné veľkosti a sfarbenia kociek Vám umožnia upustiť uzdu Vašej fantázii a môžete si tak vytvoriť záhradu len podľa Vašich predstáv. Dlažobné kamene Medu sú dodávané po m² a ich hrúbka je cca 1 - 3 cm. Do módy sa vracajú klasické, ale novo zužitkovanie materiály. Vkusný exteriér vytvoríme potrebné umiestnením tejto kockové dlažby z kameňa. Veľký potenciál je teraz v neodolateľnej, luxusnej rule, ktorá pôsobí veľmi elegantným a decentným dojmom.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: VENKOVNÉ DLAŽBY
Materiál: Prírodný kameň
Série: Medu
Rozmery: 10 x 10 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Rula
Rozmery kociek: 10 cm x 10 cm x 1 - 3 cm hrúbka
Použitie: Pochôdzna dlažba
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz