Dlažobné kocky Toda

Kód: 2580
Značka: Kameny.cz
€70,66 / m² €58,88 bez DPH
Skladom

Kvalitné dlažobné kocky Toda z prírodného kameňa sú vyrobené z porfýru. Porfýr komponuje najmä tvrdosťou a autentickým vzhľadom. Mierne veľkostné a farebné rozdiely každého kusu Vám umožňuje popustiť uzdu svojej fantázii a vytvoriť úplne autentickú a originálnu záhradu. Cesty a cestičky oddeľujú jednotlivé časti záhrady a zároveň ich spájajú. Kamenné dlažobné kocky sú vyrobené z kvarcitu, ktorý im dodáva osobitý vzhľad a tiež tvrdosť. 1m²  sa počítá ako 9 x 9 kociek a 1 cm škára.

Hmotnosť 1 m² je 180 kg. Kocky sú predávané na kg takže pri expedícii kocky nepočítame - ale odvážame počet m² x 180 kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Výhody prírodného kameňa tu nie je nutné príliš uvádzať. Len toľko: tento materiál je mimoriadne vhodný pre vedľajšie cestičky, praktickejšie a tiež štýlovejšie než piesok alebo štrk, ktorý býva bežne užívaný. Dlažobné kocky z prírodného kameňa Toda sú ideálnou voľbou do takmer všetkých záhrad. Materiálom je porfýr a jednotlivé kocky tvoria m² pri 9 x 9 kociek a 1 cm škára medzi kockami. Tento kameň v m² tiež dodávame, to Vám jednoducho prepočíta naša kalkulačka.
 
Dlažobné kocky patrí medzi najvyhľadávanejších druhy prírodného kameňa používané na príjazdové cesty, chodníky alebo rôzne dlažby do záhrady. Medzi nesporné výhody dlažobných kociek patrí bezpochyby fakt, že plochy z tohto typu kameňa je možné ukladať do štrku - a to platí aj pre plochy pojazdové (je však nutné zvoliť správny druh prírodného kameňa). Dlažobné kocky z prírodného kameňa je možné použiť ako skvelú alternatívu k zatrávňovacej dlažbe alebo zámkovej dlažbe. V porovnaní s dlažbami z umelých materiálov, sú dlažobné kocky z prírodného kameňa luxusnejšie, vzhľadovo prirodzenejšie a celkovo oveľa lepšie vyzerajúce alternatívou.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: VENKOVNÉ DLAŽBY
Materiál: Prírodný kameň
Série: Toda
Rozmery: 8 - 10 cm x 8 - 10 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Porfýr
Rozmery kociek: 8 - 10 cm x 8 - 10 cm x 8 - 10 cm
Použitie: pochôdzna aj pojazdová dlažba
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz