Nepravidelná pojazdová dlažba - Kora Toda

Kód: 1239/1 1211/3 Zvoľte variant
Značka: Seviano
€235,61 / paleta 840 kg €400,55 / paleta 1450 kg od €235,61 / paleta 840 kg €196,34 bez DPH €333,79 bez DPH od €196,34 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Vyberte si typ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Nepravidelná pojazdová dlažba Kora Toda je vyrobená z prírodného kameňa, konkrétne z porfyru. Kora Toda pojazdová dlažba se vyznačuje svojou odolnosťou a pevnosťou a je vhodná na pojazdové plochy a parkovacie státie. 

Dlažbu Kora Toda ponúkame tiež v pochôdznej variante.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pojazdová dlažba Kora Toda je vyrobená z porfýru. Je to jeden z najobľúbenejších materiálov na pojazdové plochy, dlažby okolo domu, na terasy, do altánov a na záhradne chodníčky. 

K tejto dlažbe odporúčame:
 
 Interiér  Exteriér 
Lepidlo/maltové lôžko  NVL 300   NVL 300 
Impregnácia  BWT Protect   Porosil RVV
Škárovacia hmota  NVL 300  NVL 300

 

Kamennú dlažbu ponúkame v balení na palete po 840 kg, spotreba se liší podľa veľkosti škáry:

Široká škára: 4 - 7 cm je spotreba 60 kg/ m², z palety vytvoríte cca 14 m²

Bežná škára: 2 - 4 cm je spotreba 75 kg/ m² , z palety vytvoríte cca 11 m²

Úzka škára: 1 - 2 cm je spotreba 82 kg/ m² , z palety vytvoríte cca 10 m²

Porfýr patrí medzi najtvrdšie a najodolnejšie horniny. Jeho ideálne využitie je predovšetkým na vonkajšie dlažby a obklady, pretože jeho fyzikálne-mechanické vlastnosti a vzhľad sa časom nemenia a zostávajú stále rovnaké. Porfýr má uplatnenie aj v  interiéroch napr. kancelárske budovy, banky, obchody atď. získavajú použitím tridentského porfýru charakteristickú estetickú výrazovosť. Vďaka vynikajúcim dekoračným vlastnostiam a schopnosti ladiť s prostredím sú možnosti využitia kameňa v architektúre skutočne neomedzené. Mnoho odborníkov dnes považuje kameň za najkrajší stavebný materiál a využíva ho pri úprave historických mestských centier či námestí, ktoré majú slúžiť ako miesta spoločenského života obyvateľov, a aj na stavbu nových moderných domov a záhrad.

Pokládka tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete pre osobné vyzdvihnutie. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Prírodný kameň
Série: Toda
Pokládka: Do betónu/maltovej zmesi - pojazdové plochy
Tvar: Nepravidelný
Typ kameňa: Porfýr
Použitie: Interiér - vnútorné, Exteriér - vonkajšie, Pochôdzne
Tloušťka dlažby: 2 - 5 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Mrazuvzdornosť: Áno
Hmotnosť palety: 845 kg a 1450 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz