Nepravidelná kamenná dlažba veľkoformátová - Kora Flex - paleta až 10 m²

Kód: 506/PAL2
Tip
Značka: Seviano
€329 / balenie 840 kg €274,17 bez DPH €32,90 / 1 m2
Skladom

Andezit Kora Flex je najodolnejší dlažobný kameň. Využíva sa na príjazdové komunikácie, parkovacie státie, chodníky, vonkajšie schodiská a ako nášľapné kamene na záhrade. Vďaka všestrannému využitiu môžete designovo prepojiť všetky vonkajšie priestory. Medzi veľké prednosti nepravidelného štiepaného kameňa andezit patrí jeho všestranné využitie, odolnosť, minimálna nasiakavosť a mrazuvzdornosť. Kameň andezit je vulkanickou horninou, predtým bol označovaný aj ako porfyrit.

Kamennú dlažbu ponúkame balenú na palete o hmotnosti  840 kg, z ktorej vytvoríte až 10 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Hľadáte odolný dlažobný kameň, ktorý je možné využiť na príjazdové cesty a ako aj nášľapné kamene do záhrady? Už nemusíte hľadať, Kora Flex je skvelou voľbou! Vďaka osobitému štýlu dodá vašej záhrade a vonkajšiemu priestoru potrebnú eleganciu. S kameňom Kora Flex máme tiež veľmi dobré skúsenosti súvisiace s jeho výdržou pri záťaži. Dlažba z tohto materiálu, pri správnom podklade, vydrží bez problémov pohyb kamiónov a žeriavov.
 
Spotreba materiálu závisí od šírky škáry pre ktorú sa rozhodnete. Meter štvorcový materiálu je počítaný pri dodržaní šírky škáry cca 4 - 7 cm. V prípade užšej škáry je nutné počítať s väčšou spotrebou materiálu na 1 m2 (10 – 15 % navyše).
 
K tejto dlažbe odporúčame:
 
 Interiér  Exteriér 
Lepidlo/maltové lôžko  NVL 300   NVL 300 
Impregnácia  WProtect   Porosil RVV
Škárovacia hmota  NVL 300  NVL 300
 

Pokládka tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri trocha snahy a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete pre osobné vyzdvihnutie. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Prírodný kameň
Druh dlažby: pojazdová, Pochôdzna
Pokládka: Do betónu/maltovej zmesi - pojazdové plochy, Do betónu/maltovej zmesi - pochôdzne plochy
Tvar: Nepravidelný
Typ kameňa: Andezit
Použitie: Exteriér - vonkajšie
Farebnosť: Sivá
Hrúbka dlažby: 4 - 7 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Andezit
Mrazuvzdornosť: Áno
Hmotnosť palety: 840 kg
Hrúbka kameňa: 4 - 7 cm
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz