Fleta Roka - hlazená dlažba - VÝPREDAJ

Kód: 2688S1
Výpredaj
Značka: Kameny.cz
€6,98 –39 %
Fleta Roka - hlazená dlažba
€6,98 –39 % €4,22 / balenie 0,18 m2 €3,52 bez DPH €23,44 / 1 m2
Vypredané

Tento obkladový a dlažobný kameň Vám ponúka vďaka svojej umiernenej a diskrétnej farebnosti veľký priestor pre kreativitu v interiéri. Rôznymi farebnými doplnkami a dekoračnými predmetmi môžete doladiť miestnosť tak, aby bola v kombinácii s bridlicou esteticky nadčasová a zároveň ste sa v nej cítili príjemne. V exteriéroch sa kameň Fleta Roka používa predovšetkým na obklady fasád, sokolov, plotov a záhradných stavieb. V interiéroch má veľké uplatnenie predovšetkým v kúpeľniach, kuchyniach a spoločenských priestoroch. Medzi hlavné výhody kameňa Fleta Roka patrí predovšetkým jednoduchá údržba - dlažbu je možné vytierať a vysávať. Ďalšia výhoda je nešmýkajúci sa povrcha a vysoká odolnosť kameňa. Kameň je ľahky, tenký a vhodný pre podlahové vykurovanie.

Na sklade 12,24 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Dokonalého výzoru vie dosiahnuť tento kameň vo Vašom interiéri aj exteriéri. Rovnako ako vie zastať rolu prírodného obkladového aj dlažobného kameňa. Kameň Fleta Roka je luxusný výrobok z bridlice, ktorá vytvára prepychový vzhľad a elegantný štýl v každom domove. Bridlica je k dispozícii v bohatej farebnej škále od známej bridlicovej šedi až po žltkasto pieskové odtiene. Existujú dlaždice s brúseným povrchom aj obklady s typickou štiepanou vrchnou plochou. Solnhofenské dosky sú dodávané prevažne s nepravidelnými okrajmi. Nerovnomernú hrúbku je možné vyvážiť pomocou výšky maltového lôžka.

Dlažba je taktiež veľmi nenáročná na údržbu, nepotrebuje žiadnu špeciálnu chemickú úpravu, najlepšou variantou je priebežná starostlivosť o kameň bežným zametaním, veľmi účinné je taktiež dlažbu čistiť vodou. Pokiaľ v exteriéri využívate vysokotlakový čistič, použijte slabší prúd, potom zostane Vaša dlažba či obklad čistá.

Fleta Roka nie je jediným produktom série Fleta, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Obzrieť si ju môžete osobne na predajni alebo zakúpením vzorky, ktorú Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Nechať sa inšpirovať môžete aj na našich webových stránkach v už realizovaných projektoch, kde sme s našimi zákazníkmi vybrali najvhodnejšie návrhy a výsledná práca je naozaj dych berúca. Presvedčiť sa môžete sami vo fotogalerii realizací našich kameníků.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: CELÝ SORTIMENT
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa - podstavec: Bridlica - sivá
Povrchová úprava: hladená
Formát dlažby: 60 x 30 cm
Hrúbka: 1 cm
Použitie: Interiér
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz