Fontána socha ženy

Kód: 2763
Značka: Seviano
€1 586,30 €1 321,92 bez DPH
Skladom

Funkčná fontána v tvare ženského tela, vyrobená z prírodného kameňa - mramoru, je výrazom ženskej krásy a určite aj efektným doplnkom každej záhrady aj komerčného objektu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kamenná fontána a zároveň krásna socha ženského torza je vyrobená z prírodného mramoru. Je jedinečným dizajnovým kúskom, ktorý oslní každého diváka. Vynímať sa bude v záhradách, parčiakoch, na menších nádvoriach a iných miestach, ktorým chcete dodať nádych jemnosti a luxusu. Funkčná fontána bude obzvlášť nádherná, pokiaľ na ňu budú môcť dopadať lúče slnečného svetla, ktoré rozohrajú hru odleskov a tieňov na prekrásnych krivkách.

Ak si chcete pozrieť ďalší sortiment, môžete pokračovať na fontány a sochy a výrobky z kameňa.

Vytvorte si na záhrade oázu pokoja a harmónie

Jedinečná fontána v tvare ženského tela bude dominantou každej záhrady! Pretekajúca voda upúta pozornosť a dodá kameni príjemný lesk. Voda je základný prírodný živel, ktorý rozhodne nesmie na záhrade chýbať. Z psychologického hľadiska znamená toleranciu, láskavosť, empatiu a priateľstvo.

S krásnymi kamennými dekoráciami si každý z nás môže na svojej záhrade vytvoriť miesto pokoja a pohodlia, vhodné na odpočinok a rekreáciu. Na tieto účely sa skvele hodí prírodná dekorácia práve z kameňa, či už sa bude jednať o kamenné výrobky, sošky, pítka a kvetináče, solitérne kamene alebo napríklad len okruhliaky na obsypanie skalky či kamenné nášľapy na vytvorenie chodníčka.

Osobne si môžete prezrieť všetok náš tovar v showroome v Beskydoch.

Dodatočné parametre

Kategória: ZÁHRADA
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Mramor
Pribliźné rozmery: v 120 cm , š 40 cm
Hmotnosť: cca 400 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz