Prírodný obkladový kameň - Forest Black

Kód: 281-10S1
Značka: Seviano
€30,12 / balenie 0,54 m2 €25,10 bez DPH €55,78 / 1 m2
Skladom

Kamenný obklad Forest Black je vyrobený z odolného vápenca s obsahom kremičitých platničky, ktoré dodávajú obkladu jemný lesk, čo dodáva obkladu exkluzívny vzhľad. Obkladový kameň ponúkame v pripravených "Z" moduloch s rozmermi 60 x 15 cm a hrúbkou 1 - 2 cm. Obsah balenia je 0,54 m² a hmotnosť balenia 22 kg. Obklad sa používa v interiéri, vďaka nadčasovej antracitovej farbe sa hodí do obývacích priestorov, kuchýň, kúpeľní alebo na obloženie krbu.

K tomuto obkladu odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Keraflex Extra

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Vápencový obkladový kameň Forest Black je ideálnou voľbou do interiéru domov, bytov, ale aj komerčných priestorov. Ponúkame ho v pripravených „Z“ moduloch s rozmermi 60 x 15 cm a hrúbkou 1 – 2 cm. Obsah balenia je 0,54 m2 a jeho hmotnosť je 22 kg.

Odolný vápencový kameň obsahuje kremičité platničky, ktoré obkladu dodávajú jemný lesk. Noblesný lesk a nadčasová antracitová farba, ktorá sa stala úplným hitom, zaručí, že bude obklad pôsobiť moderne aj za niekoľko rokov. Nestarnúcim trendom je  návrat k prírodným materiálom, ako je kameň či drevo. Kamenný obklad či dlažba domu aj bytu dodá na útulnosť Obklad Forest Black je na použitie do interiéru, Vašej obývacej izbe dodá nádych prírody, oživí každú spálňu, kuchyňu aj kúpeľňu. Vďaka odolnému vápencu a tmavej farbe je ideálnou voľbou na obklad krbu.

K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 

 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  Fleckstop W  Fleckstop W / W Protect 

 

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Modul
Rozmery: 60 x 15 cm
Farebnosť: Sivá, Čierna, Antracitová
Hrúbka: 1 - 2 cm
Séria: Black
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Vápenec
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 60 x 15 cm
Hrúbka kameňa: 1 - 2 cm
Obsah balenia: 0,54 m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz