Kamenná dlažba - Fleta Roka

Kód: 188/30S1 188/60S1 Zvoľte variant
Výpredaj
Značka: Seviano
€7,15 €15,75 od €7,15 –49 % –26 % až –49 %
Kamenná dlažba - Fleta Roka
€7,15 €15,75 od €7,15 –49 % –26 % až –49 % €3,60 / balenie 0,18 m2 €11,54 / balenie 0,36 m2 od €3,60 / balenie 0,18 m2 €3 bez DPH €9,62 bez DPH od €3 bez DPH €20 / 1 m2 €32,06 / 1 m2
Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Vyberte si formát obkladu / dlažby
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Nechajte sa inšpirovať homogénnou štruktúrou brazílskej bridlice. Povrch kameňa je rovný, avšak vytvára dojem miernej plasticity. Farebný rozdiel medzi jednotlivými vrstvami je veľmi malý. Tento dlažobný kameň Vám ponúka vďaka svojej umiernenej a diskrétnej farebnosti veľký priestor pre kreativitu v interiéri. Rôznymi farebnými doplnkami a dekoračnými predmetmi môžete doladiť miestnosti tak, aby boli v kombinácii s bridlicou esteticky nadčasové a zároveň ste sa v nich cítili príjemne. V interiéroch nájde veľké uplatnenie, a to predovšetkým v kúpeľniach, kuchyniach a spoločenských priestoroch.

Medzi hlavné výhody kameňa Fleta Roka patrí predovšetkým jednoduchá údržba. Ďalšou výhodou je vysoká odolnosť kameňa. Kameň je ľahký, tenký a vhodný pre podlahové vykurovanie. Vyššie uvedené vlastnosti robia z kameňa Fleta Roka ideálny materiál na namáhané plochy, ako sú kúpeľne a kuchyne.

Skladové množstvo 30 x 60 cm 3,24 m².

Skladové množstvo 60 x 60 cm 36 m².

 

fleta

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
Dokonalého výzoru vie dosiahnuť tento kameň vo Vašom interiéri aj exteriéri. Rovnako tak ako vie zastať úlohu prírodného obkladového aj dlažobného kameňa. Kameň Fleta Roka je luxusný výrobok z bridlice, ktorý vytvára prepychový vzhľad a elegantný štýl v každom domove. Bridlica je k dispozícii v bohatej farebnej škále od známej bridlicové šedi až po žltavo pieskové odtiene. Existujú dlaždice s brúseným povrchom aj obklady s typickou štiepanou vrchnou plochou. Solnhofenské dosky sú dodávané prevažne s nepravidelnými okrajmi. Nerovnomernú hrúbku je možné vyvážiť pomocou výšky maltového lôžka.
 
K tejto dlažbe ďalej odporúčame:
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer G Pro
Impregnácia  MN Schieferol BWT Protect   MN Schieferol BWT Protect
Škárovacia hmota  Ultracolor 112  Ultracolor 112
Silikón   Mapesil LM 112  Mapesil LM 112
Údržba  Grundreiniger MN  Grundreiniger MN

 

Dlažba je tiež veľmi nenáročná na údržbu, nepotrebuje žiadnu špeciálnu chemickú úpravu, najlepšiou variantou je priebežná starostlivosť o kameň bežným zametaním, veľmi účinné je tiež ju čistiť vodou. Ak v exteriéri využívate vysokotlakový čistič, použite skôr slabší prúd, potom zostane Vaša dlažba či obklad nezkonale čistá.

Fleta Roka nie je jediným produktom série Fleta, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorý Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

VZORKY si môžete objednať tu.

dlažba břidlice do bytu a domu

Priemerná spotreba škárovacej hmoty Ultracolor:

60x30x1 cm – škára 2,5 mm – 0,2 kg/m2

60x60x1 cm – škára 2,5 mm – 0,1 kg/m2

Odporúčaná farebnosť škárovacej hmoty Svetlo sivá, č. 112.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady, ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Prírodný kameň
Pokládka: Do lepidla - pochôdne plochy
Balenie 2: 30 x 60 cm, 60 x 60 cm
Interiér x Exteriér: Bridlica
Mrazuvzdornosť: Pochôdzna
Počet balení (paleta / vrstva): Roka
Počet balení (paleta): 1 cm
Použitie: Interiér - vnútorné
Rozmery: 30 x 60 cm, 60 x 60 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Bridlica
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Áno
Obsah balenia: 1
Hrúbka kameňa: cca 1 cm
Váha 1 m²: cca 28 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz