Kamenná dlažba - Tiga Mavi

Kód: 350-5
Značka: Seviano
€50,52 / m² €42,10 bez DPH
Na objednávku

Tiga Mavi je formátovaná ručne opracovaná dlažba vyrobená z ruly s rôznymi formátmi. Jednotlivé formáty sa k sebe náhodne skladajú tak, aby sa v celej ploche neopakoval žiadny vzor. Jedná sa o veľmi pevný a trvanlivý materiál určený na vonkajšiu pokládku. Najvhodnejšie využitie je na vonkajšie dlažby, chodníky, dlažby v altánoch, príjazdovej komunikácie, parkovacie státie a ďalšie.

Spotreba materiálu závisí na šírke škáry, pre ktorú sa rozhodnete. Meter štvorcový materiálu je počítaný pri dodržaní šírky špáry cca 4 - 7 cm. V prípade užšej škáry je nutné počítať s väčšou spotrebou materiálu na 1 m2 (10 - 15% navyše).

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Elegantná a nadčasová exteriérová dlažba je vyrobená z prírodného kameňa. Materiálom je rula a táto dlažba je absolútne autentická a originálna najmä vďaka rôznej veľkosti každého kusu ruly. Tým vytvára osobitý dojem, ale pôsobí veľmi elegantným štýlom. Kreatívny dlažobný kameň Tiga Mavi je dokonale osobitý a štýlový. Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciách, dnes je neodmysliteľne spätý aj s dizajnom. Ako funkčný aj krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často využívaný aj pre dlažby vonkajšie a vnútorné.

 
Prírodná kamenná dlažba môže mať rôzny tvar, štruktúru a odlišnosť vo farebnej skladbe. Každý kameň je jedinečný a originálny. Neopakovateľnosť prírodného kameňa je hlavnou prednosťou pred kameňom umelým. Preto tiež fasádne kamenné obklady navodzujú vzhľad modernej architektúry a snúbi originálne ráz domu s vysokou úžitkovou hodnotou. Ďalšie predné výhodou prírodného kameňa je obrovská životnosť, stálosť a bezúdržbovosť oproti bežným fasádnym materiálom, ako je napríklad drevo, alebo fasádna omietka. Rovnako ako v exteriéri, tak aj v interiéri domu je možnosť využitia prírodného kameňa nielen ako charakteristický rys celej stavby, ale ako doplnok, ktorý túto dlažbu odlišuje od ostatných časti domu.

Venkovní kamenné dlažba šedá Tiga Mavi

Tiga Mavi nie je jediným produktom série Tiga, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorý Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

VZORKY si môžete objednať tu.

Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady, ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Nechať inšpirovať sa môžete aj na našich webových stránkach v už realizovaných projektoch, kde sme so zákazníkmi vybrali najvhodnejšie návrhy a výsledná práca je naozaj dych berúce. Presvedčiť sa môžete sami vo fotogalérii realizácií našich kamenárov.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Prírodný kameň
Série: Mavi
Pokládka: Do betonu/maltovej zmesi - pochôdzne plochy, Do štrku - pochôdzne plochy, Do betónu/maltovej zmesi - pojazdové plochy
Balenie 2: Patent s rôznymi formátmi
Interiér x Exteriér: Rula
Mrazuvzdornosť: Pochôdzne
Použitie: Exteriér - vonkajšie
Rozmery: Patent s rôznymi formátmi
Tloušťka dlažby: 3 - 5 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Rula
Mrazuvzdornosť: Áno
Stálofarebnosť: Áno
Stabilná voči slnečnému žiareniu: Áno
Obsah balenia: 1
Približná hmotnosť: cca 80 kg / m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz