Marble Line -mozaika z prírodného kameňa

Kód: 1256S1
Značka: Kameny.cz
€56,58 / balenie 0,558 m2 €47,15 bez DPH €101,40 / 1 m2
Na objednávku

Mozaika Marble Line je obkladový kameň vyrobený z mramoru. Farba obkladu je bielo-sivá a pre ľahkú pokládku je všetko pripravené v moduloch s veľkosťou 30,5 x 30, 5 cm. Luxusnú mramorovú mozaiku môžete použiť do interiéru aj do exteriéru. Jedno balenie obsahuje 0,47m².

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Mramorová mozaika Marble Line z prírodného kameňa je jedinečná svojou farbou, tvarom aj štruktúrou. Povrch jednolivých kusov mramoru je zaleštený a farba je bielo - sivá. Túto mozaiku radíme do modulových obkladov - je pripravená v moduloch 30,5 x 30,5 cm pre jednoduchú pokládku. Využitie tejto kamennej mozaiky je prevažne v interiéri, ale je možné ju použiť aj do exteriéru.

Pre dokonalý a elegantný vzhľad býva táto mozaika Marble Line veľmi často umiestňované do kúpeľní a kuchýň.

Mramový obklad mozaika Marble Line

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Prírodný kameň
Použitie: interiér
Rozmery: 30,5 x 30,5 cm
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Mozaika
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Mramor
Farba: Bielo - sivá
Obsah balenia: 0,47 m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz