Prírodný obkladový kameň - Mureto Fox

Kód: 272-4S1
Značka: Seviano
€37,32 / balenie 0,63 m2 €31,10 bez DPH €59,24 / 1 m2
Skladom

Mureto Fox je modulový prírodný kamenný obklad vyrobený z bridlice s obsahom limonitu. Vďaka svojej hrdzavej farbe je veľmi vhodným obkladom na fasády domov, soklov a plotov. Možno ho tiež použiť v interiéroch domov a bytov, a to najmä na krby a plochy v spoločenských miestnostiach.

Ide o ručne rezaný prírodný obkladový kameň. Jednotlivé moduly sa skladajú z ručne rezaných obdĺžnikových formátov, živicou zlepených dohromady. Modulárna úprava týchto obkladov veľmi urýchľuje pokládku a uľahčuje prácu.

Všetky kamenné obklady v sérii MURETO sú vhodné do interiéru aj exteriéru. Využívajú sa tak v rezidenčných, tak v komerčných priestoroch. Séria Mureto obsahuje celkovo štyri atraktívne kamenné obklady.

Minimálne objednateľné množstvo je 10 m2.

 

K tomuto obkladu odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Keraflex Extra

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Obkladový kameň Mureto Fox je vyrobený z hrdzavej bridlice. Kamenné obklady sú pripravené v moduloch o rozmere 60 x 15 cm a umožňujú teda jednoduchú pokládku s takmer neviditeľnými prechodmi. Z tohto luxusného prírodného kameňa je možné obložiť fasádu, krb a veľmi obľúbený je aj v interiéri na steny, schodiská aj obývacie izby. Krásny prírodný obklad MURETO Fox je vďaka svojej hrdzavej farebnosti jedinečný a nadčasový.

 

K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 

 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  MN Schieferol / BWT Protect   Porosil RVV / BWT Protect 

 

Vzťah človeka ku kameňu sa s letopočtom mení a najrýchlejšie asi pred očami dnešnej generácie. Kamenárstvo, ktoré má blízko k sochárstvu, bolo skôr častým a prestížnym odborom. Navyše ťažkým a tvrdým, čo platí dodnes v priamom i prenesenom zmysle. Kameň pôsobí v architektúre celý, tzn. nielen svojou plochou, ale aj hrúbkou a viditeľnú hranou. Kamenná architektúra nie je lacná zo žiadneho uhla pohľadu a práce s kameňom je často dobrou vizitkou architekta.

Obklad z přírodního kamene Mureto Fox

Všetky kamenné obklady v sérii MURETO sú vhodné do interiéru aj exteriéru. Využívajú sa v rezidenčných, ale aj v komerčných priestoroch. Séria Mureto obsahuje celkovo štyri atraktívne kamenné obklady.

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Přírodní kámen
Série: Fox
Vzhled: Přírodní kámen
Barevnost: Hnědá, Hnědošedá, Šedá
Způsob pokládky: Do lepidla
Tloušťka: 1 - 3 cm
Tvar: Modul
Rozmery: 60 x 15 cm
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Bridlica s obsahom limonitu
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 60 x 15 cm
Hrúbka kameňa: 1 - 3 cm
Počet modulov v balení: 7 ks
Obsah balenia: 0,63 m²
Typ balenia: Kartonová krabica
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz