Prírodný obkladový kameň - Mureto Luna

Kód: 272-1S1
Tip
Značka: Seviano
€37,32 / balenie 0,63 m2 €31,10 bez DPH €59,24 / 1 m2
Skladom

Mureto Luna je prírodný kamenný obklad vyrobený z kvarcitu a je vhodný ako do interiéru, tak do exteriéru. Ponúkame ho v moduloch o rozmere 60 x 15 cm, hrúbka kameňa je 1 - 3 cm. Balenie obsahuje 0,63 m2 a jeho váha je 24 kg. Pre svoj jemný vzhľad a svetlú farbu je Mureto Luna jedným z najobľúbenejších kamenných obkladov. Svojou odolnosťou a farebnou stálosťou sa radí medzi najviac praktické kamenné obklady.

Minimálne objednateľné množstvo je 10 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Mureto Luna je prírodný kamenný obklad zložený z menších pásikov v rôznych rozmeroch a farebných odtieňoch svetlých farieb. Tento neobyčajný vzhľad zaistí, že bude Váš obklad jedinečný. Napriek tomu, že je zložený z malých kusov, nemusíte sa báť zložité pokládky. Modulárna úprava pásikov zaručí rýchlu a jednoduchú prácu. Jednotlivé, ručne rezané obdĺžniky, sú zlepené živicou do modulu 60 x 15 cm. Ich hrúbka je 1 – 3 cm. Kvarcitový obklad je v kartónovom balení po 7 ks. Veľmi často býva využívaný na obklad soklov, fasád či stien garáží a záhradných domčekov.
 
 
K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  Fleckstop W   Porosil RVV

 

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte ju na m²
  2. Pripočítajte približne 10% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?"
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.
Přírodní kamenný obklad Mureto Luna

Všetky kamenné obklady v sérii Mureto sú vhodné do interiéru aj exteriéru. Využívajú sa v rezidenčných, ale aj v komerčných priestoroch. Séria Mureto obsahuje celkovo tri atraktívne kamenné obklady.

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Přírodní kámen
Série: Luna
Vzhled: Přírodní kámen
Barevnost: Béžová, Krémová
Způsob pokládky: Do lepidla
Tloušťka: 1 - 3 cm
Tvar: Modul
Rozmery: 60 x 15 cm
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Kvarcit
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 60 x 15 cm
Hrúbka kameňa: 1 - 3 cm
Počet modulov v balení: 7 ks
Obsah balenia: 0,63 m²
Typ balenia: Kartónová krabica
Hmotnosť 1 m²: cca 40 kg/ m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz