Prírodný obkladový kameň - Mureto Roka

Kód: 272-3S1
Výpredaj
Značka: Seviano
€36,81 –33 % €24,46 / balenie 0,63 m2 €20,38 bez DPH €38,83 / 1 m2
Skladom

Mureto Roka je prírodný kamenný obklad vyrobený zo znelca. Jedná sa o veľmi odolný obkladový kameň z obľúbenej série Mureto. Najčastejšie sa používa na obkladanie fasád, soklov a plotov, v interiéri potom do spoločenských priestorov a na krby. Ručne rezaný prírodný obkladový kameň. Jednotlivé moduly sa skladajú z ručne rezaných obdĺžnikových formátov zlepených živicou dohromady. Modulárna úprava týchto obkladov veľmi urýchľuje pokládku a uľahčuje prácu.

Všetky kamenné obklady v sérii MURETO sú vhodné do interiéru aj exteriéru. Využívajú sa tak v rezidenčných aj komerčných priestoroch. Séria Mureto obsahuje celkovo štyri atraktívne kamenné obklady.

 

K tomuto obkladu odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Keraflex Extra

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Svetlý prírodný kamenný obklad MURETO Roka je vyrobený zo znelca, ktorý je veľmi odolný. Vďaka svojej mrazuvzdornosti sa radí skôr do obkladov exteriérových, ale svoje čaro má aj v interiéri, kde pôsobí veľmi elegantne. Mureto Roka je k dodaniu v kartónových škatuliach, tie obsahujú vždy 7 kusov modulov, ktoré sú polepené jednotlivými kuskami znelca do veľkosti 60 x 15 cm. Hrúbka každého modulu sa potom pohybuje medzi 1 až 3 centimetrami.

 
K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  Fleckstop W  Porosil RVV

 

Príbuznosť dreva a kameňa plynie z toho, že ide o rýdzo prírodné produkty. A to sa nápadne prejavuje aj v spôsobe ich architektonické aplikácie. Práve v kombinácii dreva pôsobí tento kameň naozaj veľmi elegantným celistvým dojmom.

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte ju na m²
  2. Pripočítajte približne 10% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?"
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

Všetky kamenné obklady v sérii MURETO sú vhodné do interiéru aj exteriéru. Využívajú sa v rezidenčných, ale aj v komerčných priestoroch. Séria Mureto obsahuje celkovo štyri atraktívne kamenné obklady.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Přírodní kámen
Série: Roka
Vzhled: Přírodní kámen
Barevnost: Šedá
Způsob pokládky: Do lepidla
Tloušťka: 1 - 3 cm
Tvar: Modul
Rozmery: 60 x 15 cm
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Znelec
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 60 x 15 cm
Hrúbka kameňa: 1 - 3 cm
Počet modulov v balení: 7 ks
Obsah balenia: 0,63 m²
Typ balenia: Kartónová krabica
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz