Prírodný obkladový kameň - Neheti Nero

Kód: 393S1
Značka: Kameny.cz
€78,12 / balenie 1 m2 €65,10 bez DPH €78,12 / 1 m2
Na objednávku

Mramorová interiérová mozaika Neheti Nero je vyrobená vo formátoch 20 x 30cm s hrúbkou 2cm. Prírodné mramor dodáva obkladu nielen dokonalý a elegantný vzhľad, ale je tiež veľmi kvalitná. Tento kamenný obklad má veľmi osobitú štruktúra, a tak veľmi vynikne na väčších plochách, kde zaujme jednoznačne dominantné postavenie. Najčastejšie býva umiestňovaný do spoločenských miestností, či spální. Čo sa týka farebnosti, je tuzemská ponuka v porovnaní so svetom skromnejší, preto berieme všetky obkladové aj dlažobné kamene zo zahraničia a dnes sú prírodné kamenné obklady využívané oveľa hojnejšie. Vďaka farebnosti je tiež kameň veľmi často volený ako dizajnový prvok v moderných domácnostiach.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Potrebujete oživiť Váš byt či dom, ale zároveň hľadáte niečo kvalitného a cenovo dostupného? Ponúkame Vám prírodný obkladový kameň NEHETI NERO, ktorého materiálom je mramor, ktorý sa veľmi často využíva ako obkladový kameň v interiéroch aj exteriéroch. Veľkosť jednotlivých kameňov je 20 x 30 cm. Porfýr je známy najmä svojím unikátnym a elegantným vzhľadom, ale aj svojou kvalitou. Je veľmi pevný, mrazuvzdorný a má famózne sfarbenie. Keďže sa jedná o materiál prírodný a ručne opracovaný, každý kus kameňa je originál, čo vytvára dokonalú autentickosť výslednej práce.

Nemusíte bývať v luxusnom sídle, aby ste si mohli dovoliť umiestniť do interiéru či exteriéru obklad z prírodného kameňa. Rovnako pôsobivo totiž vyzerajú kamene v elegantnom mestskom byte ako vedia aj podčiarknuť čaro moderného domu.

Přírodní mramorový obklad Neheti Nero

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte ju na m²
  2. Pripočítajte približne 10% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?"
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Přírodní kámen
Série: Nero
Vzhled: Přírodní kámen
Barevnost: Šedá
Způsob pokládky: Do lepidla
Tloušťka: 2 cm
Tvar: Obdélník
Rozmery: 20 x 30cm
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Mramor
Obsah balenia: 1 m2
Rozmer: 20x30cm
Hrúbka kameňa: 2cm
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz