Oval Black - mozaika z prírodného kameňa

Kód: 392
Značka: Seviano
€140,08 / balenie 1 m2 €116,73 bez DPH €140,08 / 1 m2
Na objednávku

Mramorová mozaika Oval Black z prírodného kameňa je predávaná v jednotlivých moduloch vo formáte 30 x 30 cm tak, aby sa dali jednoducho obkládlat aj väčšie plochy. Vďaka brilantné originalite každého jedného kusa kameňa vytvára mramorová mozaika dokonalú harmóniu a autentickosť. Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciách, dnes je neodmysliteľne spätý aj s dizajnom. Ako funkčný aj krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často využívaný aj pre dlažby vonkajšie a vnútorné.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Oval Black je luxusný obkladový kameň z prírodného kameňa. Mozaika Oval Black sa používa predovšetkým v interiéri a materiálom je mramor. Pre jednoduchú pokládku sú moduly pripravené vo formáte 30 x 30 cm, vďaka ktorým je pokládka veľmi rýchla. Jedinečný a autentický vzhľad mramoru pôsobí veľmi elegantným dojmom. Obklad z kameňa býva veľmi často umiestňovaný nielen do priestorov kúpeľní a kuchýň, ale aj do spoločenských priestorov alebo do okolia krbov.

Nemusíte bývať v luxusnom sídle, aby ste si mohli dovoliť umiestniť do interiéru či exteriéru obklad z prírodného kameňa. Rovnako pôsobivo totiž vyzerajú kamene v záhrade elegantného mestského domu a pekne podčiarknu aj čaro vidieckej záhradky.

Přírodní obklad z kamene Oval Black

Fotografie boli obstarané na realizáciách, kde sme dodávali prírodný kameň alebo ktoré zhotovil tím našich profesionálnych kamenárov s mnohoročnými skúsenosťami.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Prírodný kameň
Použitie: interiér
Rozmery: 30 x 30 cm
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Mozaika
Typ kameňa: Mramor
Obsah balenia: 1 m²
Rozmer: 30x30cm
Hrúbka kameňa: 1-1,5cm
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz