Oval Rondon - mozaika z prírodného kameňa

Kód: 391S1
Značka: Seviano
€140,08 / balenie 1 m2 €116,73 bez DPH €140,08 / 1 m2
Na objednávku

Krásna kamenná mozaika vyrobená z mramoru. Mozaika je predchystaná do modulov formátu 30 x 30 cm tak, aby pokládka bola veľmi jednoduchá a rýchla. Dizajnovo veľmi vydarený obklad Oval Rondon sa tak stane úchvatným doplnkom vášho interiéru. Jedinečný mramor pridá mozaike na honosnosti, pevnosti, ale hlavne originalite. Každý kus kameňa je odlišne sfarbený a tvarovaný, čím tvorí úplný originál. Ľudia sa v poslednej dobe snažia obklopovať prírodnými a luxusnými materiálmi, medzi ktorými je mramor veľmi populárny. Ak teda hľadáte nové tipy pre interiér svojho domu, potom Vám Oval Rondon môžme len odporúčať.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Jedinečný, decentný a autentický. Taký je kamenný obklad Oval Rondon z prírodného kameňa. Materiálom je mramor, ktorý dodáva obkladu dokonalý vzhľad, pevnosť a osobitý tvar. Jednotlivé kusy mramoru sú predchystané do modulov formátu 30 x 30 cm, ktoré uľahčujú pokládku, ktorú zvládnete koniec koncov aj sami. Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciách, dnes je neodmysliteľne spätý aj s dizajnom. Ako funkčný aj krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často využívaný aj pre dlažby vonkajšie a vnútorné.

Plánujete renováciu Vášho domu či bytu? Chcete siahnuť po niečom prírodnom, osobitom a autentickom, čo dodá Vašej záhrade štýlovú eleganciu? Nepravidelný obklad má krásnu farebnosť, ktorá nielen Vašu záhradu rozžiari, ale dá jej aj úplne nové kúzlo. Každý návštevník sa do Vášho domu ihneď zamiluje a len tak sa mu obklad neopozerá.

Obklad z přírodního kamene Oval Rondon

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Mozaika
Způsob pokládky: Do lepidla
Rozmery: 30 x 30 cm
Použití: interiér
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Mramor
Rozmer: 30 x 30 cm
Obsah balenia : 1 m²
Hrúbka bazénového lemu: 1 - 1,5 cm
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz