Obklad z prírodného kameňa - Premium Fox

Kód: 273-4S1
Značka: Seviano
ZADARMOZADARMO
Obklad z prírodného kameňa - Premium Fox
€40,97 / balenie 0,45 m2 €34,14 bez DPH €91,04 / 1 m2
Skladom

Premium Fox je prírodný obkladový kameň vyrobený z bridlice s obsahom limonitu. Možno ho použiť v interiéri aj exteriéri. Vďaka svojej odolnosti je vhodný ako fasádny obklad, obklad soklov či plotov. Kamenný obklad je pripravený v jednotlivých moduloch, čo veľmi uľahčuje a urýchľuje pokládku.

Sériu Premium tvorí rezaný obkladový kameň. Jednotlivé moduly sa skladajú z obdĺžnikových formátov zlepených dohromady živicou. Modulárna úprava týchto obkladov veľmi urýchľuje pokládku a uľahčuje prácu.

Séria Prémium obsahuje celkovo štyri atraktívne kamenné obklady. K trvalému ošetrenie proti vode a mastnote odporúčame použiť impregnáciu.

Minimálne objednateľné množstvo je 10 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Obkladový kameň Premium Fox z hnedej bridlice je vyrobený z prírodného kameňa. Pre jednoduchú pokládku je pripravený v tzv. "Z" moduloch s rozmermi 60 x 15 cm čo zaisťuje, že jednotlivé moduly nejde v ploche takmer vidieť. Kameň na ploche vyzerá celistvo a neopakujú sa v ňom žiadne vzory. Prírodný obklad Premium Fox z hnedej bridlice môžete použiť do interiéru aj exteriéru. Veľmi obľúbený je do spoločenských priestorov, na fasádu, krb, plot, múriky, terasy aj komerčné priestory. K trvalému ošetreniu proti vode a mastnote odporúčame použiť impregnáciu.

 
 
K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  MN Schieferol BWT Protect   Porosil RVV / BWT Protect 
 
 

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte jej na m²
  2. Pripočítajte približne 10 - 15% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?".
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete.
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

Premium nie je jediným produktom série Lima, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorý Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Přírodní kámen
Série: Fox
Vzhled: Přírodní kámen
Barevnost: Hnědá, Hnědošedá, Šedá, Oranžová
Způsob pokládky: Do lepidla
Tloušťka: 2 - 4 cm
Tvar: Modul
Rozmery: 60 x 15 cm
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Bridlica s obsahem limonitu
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 60 x 15 cm
Hrúbka kameňa: 2 - 4 cm
Obsah balenia: 0,45 m²
Váha 1 m²: 65 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz