Obklad z prírodného kameňa - Premium Luna

Kód: 273-1S1
Výpredaj
Značka: Kameny.cz
€40,31 –39 % €24,47 / balenie 0,45 m2 €20,39 bez DPH €54,38 / 1 m2
Skladom

Premium Luna je prírodný kamenný obklad vyrobený z kvarcitu. Vďaka svojej svetlej farbe sa stal obľúbeným doplnkom v interiéroch, a to predovšetkým na krboch a stenách v spoločenských miestnostiach. Kvarcitový obklad je pevný a mrazuvzdorný, preto sa tiež často používa na obkladanie fasád, soklov a plotov.

Elegancia je to, čím sa obklad Premium Luna vyznačuje najviac. Tento modulárny kameň môžete nájsť ako v luxusných hoteloch a kasínach, tak aj v moderných rodinných stavbách. Kamenný obklad vyzerá ešte viacej luxusne v kombinácii s nerezovými prvkami. Premium Luna je ideálny materiál pre tvorbu výnimočných projektov.

 

K tomuto obkladu odporúčame - vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Keraflex Extra

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
Obkladový kameň Premium Luna je jedinečný prírodný obkladový kameň - kvarcit zvráskavený. Výnimočný je tento obkladový kameň svojou farebnosťou a krásnou štruktúrou kameňa. Pre jednoduchú pokládku je pripravený v tzv. "Z" moduloch s rozmermi 60 x 15 cm čo zaisťuje, že jednotlivé moduly nejde v ploche takmer vidieť. Kameň na ploche vyzerá celistvo a neopakujú sa v ňom žiadne vzory. Prírodný obklad Premium Luna môžete použiť do interiéru aj exteriéru. Veľmi obľúbený je do spoločenských priestorov, na fasádu, krb, plot, múriky, terasy aj komerčné priestory. K trvalému ošetreniu proti vode a mastnote odporúčame použiť impregnáciu.
 
 
K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  Fleckstop W   Porosil RVV
 

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte jej na m²
  2. Pripočítajte približne 10 - 15% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?".
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete.
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

Přírodní obklad z kvarcitu Premium Luna

Premium Luna nie je jediným produktom série Premium, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorý Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Obklady podľa použitia
Materiál: Přírodní kámen
Série: Luna
Vzhled: Přírodní kámen
Barevnost: Hnědá, Béžová, Oranžová
Způsob pokládky: Do lepidla
Tloušťka: 2 - 4 cm
Tvar: Modul
Rozmery: 60 x 15 cm
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Kvarcit
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 60 x 15 cm
Hrúbka kameňa: 2 - 4 cm
Počet modulov v balení: 5 ks
Obsah balenia: 0,45 m²
Typ balenia: Kartonová krabica
Váha m²: 29,25 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz