Obklad z prírodného kameňa - Premium Nero

Kód: 273-2S1
Značka: Seviano
€40,42 / balenie 0,45 m2 €33,68 bez DPH €89,82 / 1 m2
Skladom

Premium Nero je prírodný kamenný obklad vyrobený z modernej čiernej bridlice. Všetky kusy bridlice sú  zlepené do jednotlivých modulov vo veľkosti 60 x 15 cm a hrúbke 2 – 4 cm, čo umožňuje jednoduchú a rýchlu pokládku. Obsah balenia je 0,45 m2 a jeho hmotnosť je 50 kg/m2. Obklad je veľmi obľúbený najmä pre svoju atraktívnu antracitovú farbu, ktorá je aktuálnym hitom nielen na fasády domov. Obkladový kameň z mrazuvzdornej bridlice je vhodný na použitie na interiérové ​​aj exteriérové ​​plochy. Premium Nero je skvelou voľbou do obývacích izieb, na chodby či krby, určite preň nájdete uplatnenie aj u Vás doma.

Minimálne objednateľné množstvo je 10 m2.

 

K tomuto obkladu odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Keraflex Extra

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
Interiérový aj exteriérový obkladový kameň Premium Nero je vyrobený z prírodného kameňa. Materiálom je čierna bridlica, ktorá je mrazuvzdorná, umožňuje teda obložiť aj sokle, ploty, prístrešky či fasádu. Minimalistický a moderný vzhľad je spôsobený najmä nadčasovou antracitovou farbou. Veľmi zaujímavým prvok je tiež unikátna textúra každého jedného kusu kameňa.
 

Pre jednoduchú a rýchlu pokládku sú všetky kusy bridlice zlepené do jednotlivých modulov vo veľkosti 60 x 15 cm a hrúbke 2 - 4 cm. Premium Nero dodávame v kartónových škatuliach, ktoré obsahujú 5 ks modulov, čo je cca 0,45 m².

 

K tomuto obkladu ďalej odporúčame:
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  MN Schieferol / BWT Protect   Porosil RVV / BWT Protect 

 

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte jej na m²
  2. Pripočítajte približne 10 - 15% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?".
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete.
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

Premium Nero nie je jediným produktom série Premium, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorý Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Prírodný kameň
Série: Nero
Tvar: Modul
Farebnosť: Sivá, Čierna, Antracitová
Hrúbka: 2 - 4 cm
Rozmery: 60 x 15 cm
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Bridlica
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulu: 60 x 15 cm
Hrúbka kameňa: 2 - 4 cm
Počet modulov v balení: 5 ks
Obsah balenia: 0,45 m²
Typ balenia: Kartónová krabica
Váha m²: 50 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz