Obklad z prírodného kameňa - Premium Roka

Kód: 273-3S1
Výpredaj
Značka: Seviano
€41,36 –39 %
Premium Roka obkladový kámen
€41,36 –39 % €25,10 / balenie 0,45 m2 €20,92 bez DPH €55,78 / 1 m2
Skladom

Premium Roka je prírodný obkladový kameň vyrobený zo znelca. Svoje využitie nájde pri obkladaní interiérových i exteriérových plôch. Jednotlivé moduly sa skladajú z rezaných obdĺžnikových formátov zlepených živicou dohromady. Modulárna úprava obkladu veľmi urýchľuje pokládku a uľahčuje prácu. Tmavý obklad poskytuje dokonalú kulisu pre zeleň, a je krásny v kombinácii s nerezovými prvkami a čírym sklom. K trvalému ošetreniu proti vode a mastnote odporúčame použiť impregnáciu.

 

 

K tomuto obkladu odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Keraflex Extra

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Renovujete? Staviate? Hľadáte niečo kvalitného, ​​moderného a elegantného? Prírodný kamenný obklad Premium Roka je vhodnou voľbou. Rôzne veľkosti sú živicou zlepené do modulov s veľkosťou 60 x 15 cm a hrúbkou 2 - 4 cm. Balené sú v kartónových škatuliach po 5 kusoch. Vďaka formátovaniu Premium Roka, je obkladanie s týmto kameňom veľmi jednoduché a pomerne rýchle. Architekti tiež často ocenia svetlú farbu obkladu a jej odtiene, ktoré pestrá paleta kamenných výrobkov ponúka.

Z masívneho kameňa, z ktorého sa kedysi budovy murovali, sa dnes prešlo k obkladom, ktoré majú budovy krášliť a chrániť. U ciest a chodníkov dnes betón postupne nahrádza žula. Veľa ľudí má dnes zafixované, že kameň je drahý a práca s ním prináša riziko. Napriek tomu sa v minulosti, relatívne aj nedávnej, kameň hojne používal najmä k výstavbe bankových domov, honosných sídiel ap. Čo sa týka farebnosti, je tuzemská ponuka v porovnaní so svetom skromnejší, preto berieme všetky obkladové aj dlažobné kamene zo zahraničia a dnes sú prírodné kamenné obklady využívané oveľa hojnejšie.

 

K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  Fleckstop W   Porosil RVV

 

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte jej na m²
  2. Pripočítajte približne 10 - 15% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?".
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete.
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

 

Premium ROKA nie je jediným produktom série Premium, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorý Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Prírodný kameň
Tloušťka: 2 - 4 cm
Tvar: Modul
Typ kameňa: Znelec
Rozmery: 60 x 15 cm
Farebnosť: Sivá
Séria: Roka
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Znelec
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 60 x 15 cm
Hrúbka kameňa: 2 - 4 cm
Počet modulov v balení: 5 ks
Obsah balenia: 0,45 m²
Typ balenia: Kartónová krabica
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz