Prírodný obkladový kameň - Line Multi

Kód: 6808
Tip
Značka: Seviano
€15,38 / 0,279 m2 €12,82 bez DPH €55,13 / 1 m2
Na objednávku

Line Multi je kamenný obklad vyrobený z prírodného travertínu vo veľmi decentnom krémovom odtieni. Obklad je vhodný do interiéru, ale aj do exteriéru. V interiéri sa využíva predovšetkým do kúpeľní a kuchyní, kde býva tiež najčastejšie využívaný vďaka vysokej odolnosti kameňa. Kamenný obklad ponúkame vo veľkosti 91,5 x 30,5 cm a jeho hrúbka je 1,2 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Line Multi obkladový kameň sa vyrába vo veľkosti 91,5 x 30,5 cm a hrúbka je 1,2 cm. Obkladový kameň je vyrobený z prírodného travertínu, ktorý sa vďaka vysokej odolnosti kameňa skvele hodí do interiéru, predovšetkým do kúpeľní a kuchyní.
 

Travertín je najviac cenený pre svoj unikátny vzhľad. Nielen to je však hlavným argumentom na jeho využitie v priestore. Ďalej sa za veľmi vítanú vlastnosť považuje aj pomerne vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Travertín tiež dobre znáša striedanie vysokých a nízkych teplôt. Je teda mrazuvzdorný a okrem toho ho neponičí ani vlhkosť, s ktorou mnohé iné prírodné materiály pomerne bojujú. Vyniká aj dobrými izolačnými schopnosťami.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Obdĺžnik
Typ kameňa: Travertín
Použitie: Interiér - vnútorné, Exteriér - vonkajšie
Farebnosť: Béžová, Krémová
Rozmer: 91,5 x 30,5 cm
Séria: Multi
Spôsob pokládky: Na lepidlo
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Travertín
Rozmery: 91,5 x 30,5 cm
Hrúbka kameňa: 1,2 cm
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz