Prírodný kamenný obklad - Brana Koral

Kód: 277-2S1
Značka: Seviano
€47,76 / balenie 1 m2 €39,80 bez DPH €47,76 / 1 m2
Vypredané

Kremenné dlaždice vhodné k obkladu vymurovaných múrikov, soklov, fasád alebo tiež interiérových priestorov. Jedná sa o prírodný kameň orezávaný zo štyroch strán s rovnakými výškami. Výška tohto obkladového kameňa je 20 cm, hrúbka je v rozmedzí 1 - 3 cm a dĺžky sú rôzne. Kameň je mrazuvzdorný a nie je potrebné ho spárovať. Kremenec umožňuje umiestniť prírodnú krásu a autenticitu priamo do srdca Vášho domova.

K tomuto obkladu odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:
Lepidlo - Keraflex Extra

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Veľký comeback zažívajú interiérové ​​aj exteriérové ​​prírodné kamenné obklady. Jeden z najžiadanejších kamenných obkladov do interiéru aj exteriéru - Brana Koral, ktorý teraz ponúkame, vytvorí luxusné a napriek tomu útulný domov. Materiálom je neodolateľný a unikátny kvarcit. Jednotlivé kusy kameňa sú orezávanie zo štyroch strán a majú rovnakú výšku 20 cm. Dĺžky kamenných obkladov sú rôzne a hrúbka je vždy v rozmedzí 1-3 cm. Ľudia sa v poslednej dobe snaží obklopovať prírodnými a luxusnými materiálmi, medzi ktorými je práve kvarcit veľmi populárne. Ak teda hľadáte nové tipy pre interiér aj exteriér svojho domu, potom ho nemožno než odporučiť.

K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  CS Protect  CS Protect 

 

Prírodný kamenný obklad môže mať rôzny tvar, štruktúru a odlišnosť vo farebnej skladbe. Každý kameň je jedinečný a originálny. Neopakovateľnosť prírodného kameňa je hlavnou prednosťou pred kameňom umelým. Preto tiež fasádne kamenné obklady navodzujú vzhľad modernej architektúry a snúbi originálne ráz domu s vysokou úžitkovou hodnotou. Ďalšie predné výhodou prírodného kameňa je obrovská životnosť, stálosť a bezúdržbovosť oproti bežným fasádnym materiálom, ako je napríklad drevo, alebo fasádna omietka. Rovnako ako v exteriéri, tak aj v interiéri domu je možnosť využitia prírodného kameňa nielen ako charakteristický rys celej stavby, ale ako doplnok, ktorý túto dlažbu odlišuje od ostatných časti domu.

Kamenný obklad Brana Helios

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Štvorec, Obdĺžnik
Farebnosť: Hnedá, Béžová, Krémová, Zlatá
Hrúbka: 1 - 3 cm
Rozmery: 20 cm x rôzná dĺžka
Séria: Koral
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Kvarcit
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Hrúbka kameňa: 1 - 3 cm
Obsah balenia: 1 m²
Formát kameňa: 20 cm x rôzna dĺžka
Váha 1 m²: 50 kg
Množstvo na palete: 20 m²
Cena za balenie: 990 Kč s DPH
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz