Prírodný obkladový kameň - Provance Aurum

Kód: 1099S1
Značka: Seviano
€25,14 / balenie 0,35 m2 €20,95 bez DPH €71,83 / 1 m2
Skladom

Kamenný obklad Provance Aurum je vyrobený z prírodného travertínu. Rozmery a formu skladania vymysleli naši zamestnanci a obklad bol vytvorený na mieru priamo pre našu firmu, preto tento obklad nenájdete nikde inde.

Obkladový kameň Provance Aurum je luxusným travertínovým obkladom, ktorý je vhodný do interiéru aj do exteriéru. Farebnosť a štruktúra obkladového kameňa je jedinečná a nezameniteľná.Výška skladby je 5,10,15 cm.

Všetky kamenné obklady v sérii Provance sú vhodné do interiéru aj exteriéru. Využívajú sa  v rezidenčných aj v komerčných priestoroch. Séria Provance obsahuje celkom tri atraktívne kamenné obklady.

K tomuto obkladu odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Keraflex Extra

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Veľký comeback zažívajú interiérové aj exteriérové prírodné kamenné obklady. Najnovši kamenný obklad do exteriéru - Provance Aurum, ktorý teraz ponúkame, vytvorí luxusný a napriek tomu útulný domov. Materiálom je neodolateľný travertín. Rozmery a formu skladania vymysleli naši zamestnanci a obklad bol vytvorený na mieru priamo pre našu firmu, preto tento obklad nenájdete nikde inde. Ľudia sa v poslednej dobe snaží obklopovať prírodnými a luxusnými materiálmi, medzi ktorými je travertín veľmi populárne. Ak teda hľadáte nové tipy pre interiér aj exteriér svojho domu, potom ho nemožno než odporučiť.

 

K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  Fleckstop W   Fleckstop W

 

Nemusíte bývať v luxusnom sídle, aby ste si mohli dovoliť umiestniť do interiéru či exteriéru obklad z prírodného kameňa. Rovnako pôsobivo totiž vyzerajú kamene v záhrade elegantného mestského domu a pekne podčiarknu aj čaro vidiecke záhradky.

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte jej na m²
  2. Pripočítajte približne 10 - 15% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?".
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete.
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

 Travertinový obklad Provance Aurum

 

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Patent s rôznymi formátmi
Farebnosť: Zlatá, Žltohnedá
Hrúbka: 2 - 4 cm
Séria: Ardesia
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Travertín
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Obsah balenia: 0,35 m2
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz