Prírodný obkladový kameň - Provance Crem

Kód: 1120S1
Značka: Seviano
€25,14 / balenie 0,35 m2 €20,95 bez DPH €71,83 / 1 m2
Skladom

Kamenný obklad Provance Crem je vyrobený z prírodného travertínu. Rozmery a formu skladania vymysleli naši zamestnanci a obklad bol vytvorený na mieru priamo pre našu firmu, preto tento obklad nenájdete nikde inde. Provance je najnovší rad travertínových obkladov a je veľmi obľúbený v exteriéri aj interiéri. Pre svoju svetlú farbu je vhodný do moderných domov a záhrad, ale novú tvár vie dať aj staršiemu domu, kde vytvorí príjemnú atmosféru a pôsobí veľmi elegantným štýlom.Výška skladby je 5,10,15 cm.

V novej rade elegantného travertínu Provance sú celkovo tri farebné prevedenia, ktoré Vám môžeme ponúknuť. Pre lepšiu vizuálnu predstavivosť Vám môžeme odporučiť zakúpenie kamenných vzoriek, pre porovnanie farebných variant.

K tomuto obkladu odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Adesilex P9 bílé

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Renovujete dom alebo staviate novú záhradu? Hľadáte niečo osobitého, moderného a kvalitného? Máme pre Vás novú radu Provance, ktorá ponúka tri rôzne farebné prevedenia. Provance Crem je svetlo béžový travertínový obklad. Má unikátne rozmery a formu skladania, ktoré vymysleli naši zamestnanci. Vďaka vyhotovenie na mieru priamo pre našu firmu, si môžete byť istí, že máte úplný originál a nikde inde rovnaký obklad nenájdete.

 

K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  Fleckstop W   Fleckstop W

 

Vzťah človeka ku kameňu sa s letopočtom mení a najrýchlejšie asi pred očami dnešnej generácie. Kamenárstva, ktoré má blízko k sochárstvo, bolo skôr častým a prestížnym odborom. Navyše ťažkým a tvrdým, čo platí dodnes v priamom i prenesenom zmysle. Kameň pôsobí v architektúre celý, tzn. nielen svojou plochou, ale aj hrúbkou a viditeľnú hranou. Kamenná architektúra nie je lacná zo žiadneho uhla pohľadu a práce s kameňom je často dobrou vizitkou architekta.

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte jej na m²
  2. Pripočítajte približne 10 - 15% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?".
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete.
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

Moderní obkladový kámen Provance Crem

Provance Crem nie je jediným produktom série Provance, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorý Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Patent s rôznymi formátmi
Farebnosť: Béžová, Krémová
Hrúbka: 2 - 4 cm
Séria: Crem
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Travertín
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Typ balenia: Kartónová krabica
Obsah balenia: 0,35 m2
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz