Prírodný obkladový kameň - Provance Multi

Kód: 1105S1
Značka: Seviano
€24,56 / balenie 0,35 m2 €20,47 bez DPH €70,17 / 1 m2
Skladom

Moderný obkladový kameň Provance Multi je novinkou v našom sortimente. Prírodný kameň travertín je decentný a očarujúce. Každý kameň má inú veľkosť a skladá sa podľa potreby, takže vždy vytvorí úplne jedinečný kamenný obklad, ktorý nikde inde nenájdete. Travertínový obklad Provance Multi je odobraté po baleniach, kedy objem jedného balenia je 0,35 m². Výška skladby je 5,10,15 cm.

Všetky kamenné obklady v sérii Provance sú vhodné do interiéru aj exteriéru. Využívajú sa  v rezidenčných aj v komerčných priestoroch. Séria Provance obsahuje celkovo štyri atraktívne kamenné obklady.

K tomuto obkladu odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Adesilex P9 bílé

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Prírodný obkladový kameň Provance Multi je úplnou novinkou v našej širokej ponuke. Tento obklad je vyrobený z travertínu, ktorý je čím ďalej tým častejšie voleným materiálom v moderných domoch a vilách. Dokonalým dojmom však pôsobí aj v okolí vidieckeho domčeka, kde vytvorí osobitý vzhľad a atmosféru. Veľkosti travertínu sú odlišné a ich rôznorodým poskladaním dosiahnete plne autentického dojmu a vzhľadu, ktorý nikde inde nenájdete.

 

K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 

 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  Fleckstop W   Fleckstop W

 

Prírodné kamenný obklad môže mať rôzny tvar, štruktúru a odlišnosť vo farebnej skladbe. Každý kameň je jedinečný a originálny. Neopakovateľnosť prírodného kameňa je hlavnou prednosťou pred kameňom umelým. Preto tiež fasádne kamenné obklady navodzujú vzhľad modernej architektúry a snúbi originálne ráz domu s vysokou úžitkovou hodnotou. Ďalšie predné výhodou prírodného kameňa je obrovská životnosť, stálosť a bezúdržbovosť oproti bežným fasádnym materiálom, ako je napríklad drevo, alebo fasádna omietka. Rovnako ako v exteriéri, tak aj v interiéri domu je možnosť využitia prírodného kameňa nielen ako charakteristický rys celej stavby, ale ako doplnok, ktorý túto dlažbu odlišuje od ostatných časti domu.

Všetky kamenné obklady v sérii Provance sú vhodné do interiéru aj exteriéru. Využívajú sa tak v rezidenčných, tak v komerčných priestoroch. Séria Provance obsahuje celkovo štyri atraktívne kamenné obklady.

 

Travertinový obklad Provance Multi

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Patent s rôznymi formátmi
Farebnosť: Zlatá, Žltohnedá
Hrúbka: 2 - 4 cm
Séria: Multi
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Travertín
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Obsah balenia: 0,35 m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz