Vnútorná dlažba z kameňa - Rio Crem

Kód: 2328S1
Značka: Seviano
€13,02 / balenie 0,248 m2 €10,85 bez DPH €52,50 / 1 m2
Skladom

 

Kamenná dlažba aj obklad do interiéru Rio Crem Vás jednoducho nadchne a vďaka svojej praktickosti, elegancii a nadčasovosti sa do nej okamžite zamilujete, ale len tak sa Vám neopozerá. Kamenné dosky sú veľké 61 x 40,6 cm, hrúbka je 1,2 cm a ich povrch je omieľaný, je teda nutné celoplošné škárovanie. Aj keď sa na travertín a celkovo kameň v minulých rokoch pozabudlo, v súčasnosti zažíva akýsi comeback. Ten plynie zo snahy ľudí obklopovať sa prírodnými a luxusnými materiálmi, medzi ktorými je travertín veľmi populárne. Travertín je mrazuvzdorný a tiež veľmi odolný, čím sa stáva veľmi atraktívnym pre dlažby okolo domu, pergoly alebo garáže. Ak teda hľadáte nové tipy pre interiér svojho domu, potom ho nemožno než odporučiť.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Čo je dneska v móde? Renovujete alebo staviate a chcete, aby Váš byt / dom bol zariadený v modernom a nadčasovom dizajne? Travertín. To je kameň, ktorý je teraz v zozname najmodernejších a najobľúbenejších materiálov, z ktorého sa vyrába interiérové ​​dlažby. Interiérová dlažba Rio Crem sa vyrába vo veľkosti 61 x 40,6 cm a jej hrúbka je 1,2 cm. Je vhodný pre kombináciu s podlahovým vykurovaním.

Travertín je najviac cenený pre svoj unikátny vzhľad. Nielen to je však hlavný argument pre jeho využitie v priestore. Ďalej sa za veľmi vítanou vlastnosť považuje aj pomerne vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Travertín tiež dobre znáša striedanie vysokých a nízkych teplôt. Je teda mrazuvzdorný a mimo to ho nezničí ani vlhkosť, s ktorou mnohé iné prírodné materiály pomerne bojujú. Vyniká tiež dobrými izolačnými schopnosťami, čím vytvára ideálne podmienky pre vybudovanie podlahového vykurovania.

 

K tejto dlažbe ďalej odporúčame:
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer G Pro
Hydroizolácia  Mapegum WPS  Mapelastic
Impregnácia  Fleckstop W  Fleckstop WW Protect
Škárovacia hmota  Ultracolor 132  Ultracolor 132
Silikón   Mapesil LM 132  Mapesil LM 132
Údržba  Grundreiniger MN  Grundreiniger MN

 

Priemerná spotreba škárovacej hmoty Ultracolor:

61 x 40,6 x 1,2 cm – škára 2,5 mm – 0,3 kg / m2

Odporúčaná farebnosť škárovacej hmoty Béžová 2000, č. 132.

Rio Crem nie jediným produktom série Rio, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorú Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

 

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Prírodný kameň
Série: Crem
Pokládka: Do lepidla - pochôdzne plochy
Balenie 2: 61 x 40,6 cm
Interiér x Exteriér: Travertín
Mrazuvzdornosť: Pochôdzna
Počet balení (paleta / vrstva): Crem
Počet balení (paleta): 1,2 cm
Použitie: Interiér - vnútorné
Rozmery: 61 x 40,6 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Obsah balenia - 1ks: 0,248 m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz