Exteriérová dlažba z kameňa - Rio Multi

Kód: 3555S1
Značka: Seviano
€15,83 / balenie 0,248 m2 €13,19 bez DPH €63,83 / 1 m2
Skladom

Travertínová vonkajšia dlažba Rio Multi Vás nadchne vďaka svojej nadčasovosti, elegancii a praktickosti. Kamenné dosky majú rozmery 61 x 40,6 cm a ich hrúbka je 3 cm. Aj keď sa na travertín a celkovo kameň v minulých rokoch pozabudlo, v súčasnosti zažíva akýsi comeback. Ten plynie zo snahy ľudí obklopovať sa prírodnými a luxusnými materiálmi, medzi ktorými je travertín veľmi populárny. Travertín je mrazuvzdorný a tiež veľmi odolný, čím sa stáva veľmi atraktívnym pre dlažby okolo domu, pergoly alebo garáže. Ak teda hľadáte nové tipy pre interiér aj exteriér svojho domu, potom ho môžme len odporúčať.

Tento materiál môžete kombinovať so všetkými našimi produktmi označenými farebnosťou Multi.

Minimálne objednateľné množstvo je 10 m2.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Do módy sa vracajú klasické, ale novo zužitkované materiály. Vkusný exteriér vytvoríme potrebným umiestnením kamennej dlažby Rio Multi. Veľký potenciál je teraz v neodolateľnom, luxusnom travertínu, z ktorého je dlažba vyrobená a ktorý pôsobí veľmi elegantným a decentným dojmom. Kamenné dosky sú veľké 61 x 40,6 cm a ich hrúbka je 3 cm. Travertínová dlažba má veľmi široké využitie, jej pôvab a eleganciu podčiarknete kombinácií s kamenným obkladom.

 

vonkajšia dlažba

 
 
K tejto dlažbe ďalej odporúčame:
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer G Pro
Hydroizolácia  Mapegum WPS  Mapelastic
Impregnácia  Fleckstop W  Fleckstop WW Protect
Škárovacia hmota  Ultracolor 132  Ultracolor 132
Silikón   Mapesil LM 132  Mapesil LM 132
Údržba  Grundreiniger MN  Grundreiniger MN

 

 
Travertín je najviac cenený pre svoj unikátny vzhľad. Nielen to je však hlavný argument pre jeho využitie v priestore. Ďalej sa za veľmi vítanou vlastnosť považuje aj pomerne vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Travertín tiež dobre znáša striedanie vysokých a nízkych teplôt. Je teda mrazuvzdorný a mimo to ho nezničí ani vlhkosť, s ktorou mnohé iné prírodné materiály pomerne bojujú. Vyniká tiež dobrými izolačnými schopnosťami.
 

Prírodná kamenná dlažba môže mať rôzny tvar, štruktúru a odlišnosť vo farebnej skladbe. Každý kameň je jedinečný a originálny. Neopakovateľnosť prírodného kameňa je hlavnou prednosťou pred kameňom umelým. Preto tiež fasádne kamenné obklady navodzujú vzhľad modernej architektúry a snúbia originálny ráz domu s vysokou úžitkovou hodnotou. Ďalšiou prednou výhodou prírodného kameňa je obrovská životnosť, stálosť a bezúdržbovosť oproti bežným fasádnym materiálom, ako je napríklad drevo, alebo fasádna omietka. Rovnako ako v exteriéri, tak aj v interiéri domu je možnosť využitia prírodného kameňa nielen ako charakteristický rys celej stavby, ale ako doplnok, ktorý túto dlažbu odlišuje od ostatných častí domu.

Rio Multi nie je jediným produktom série Rio, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorý Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

Priemerná spotreba škárovacej hmoty Ultracolor:

61 x 40,6 x 3 cm – škára 5 mm – 1,1 kg/m2

Odporúčaná farebnosť škárovacej hmoty Béžová 2000, č. 132.

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Prírodný kameň
Série: Multi
Pokládka: Do lepidla - pochôdzne plochy, Do betónu/maltovej zmesi - pochôdzne plochy
Balenie 2: 61 x 40,6 cm
Interiér x Exteriér: Travertín
Mrazuvzdornosť: Pochôdzna
Počet balení (paleta / vrstva): Multi
Počet balení (paleta): 3 cm
Použitie: Exteriér - vonkajšie
Rozmery: 61 x 40,6 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz