River White - mozaika z prírodného kameňa

Kód: 510S1
Značka: Seviano
€78,04 / balenie 1 m2 €65,03 bez DPH €78,04 / 1 m2
Na objednávku

Prírodná kamenná mozaika River White je jednou z dvoch variánt z prírodného kameňa radu River. Biela varianta mozaiky je vyrobená z mramoru, kedy jednotlivé kamienky sú prilepené na sieťku vo formáte 30 x 30 cm. Príprava obkladu do jednotlivých modulov obdĺžnikového tvaru podstatne znižuje prácnosť pri obkladaní. Mozaiku z prírodného kameňa môžete použiť na obloženie obývacej izby, kúpeľne, toalety, chodby, stĺpov alebo položiť ako dlažbu. Jedinečná štruktúra a farebná rozmanitosť mramoru v tomto prípade veľmi lahodí prímorskému štýlu, s ktorým sa aj u nás veľmi často kombinuje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálna a elegantna prírodná kamenná mozaika River White z mramoru v bielej variante je veľmi obľúbenou interiérovou dlažbou. Jednotlivé kúsky mramoru sú živicou zlepené do modulov veľkých 30 x 30 cm. Pripravené obkladové moduly obdĺžnikového tvaru podstatne znižuje prácnosť pri obkladaní. Táto mozaika má veľmi široké špektrum použitia, najčastejšie býva využívaný pre obkládku obývacej izby, kúpeľne, toalety, chodby, stĺpov alebo položiť ako dlažbu. Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciách, dnes je neodmysliteľne spätý aj s dizajnom. Ako funkčny aj krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často využívaný aj pre dlažby vonkajšie a vnútorné.

Plánujete renováciu Vášho domu? Chcete siahnuť po niečom prírodnom, osobitom a autentickom, čo dodá Vašej záhrade štýlovú eleganciu? Nepravidelný obklad má krásnu farebnosť, ktorá nielen Vašu záhradu rozžiari a dá jej úplne nové kúzlo. Každý návštevník sa do Vašej záhrady zamiluje a len tak sa mu obklad neopozerá.

Kamenný přírodní obklad z mramoru River White

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Prírodný kameň
Použitie: interiér
Rozmery: 30 x 30 cm
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Mozaika
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Mramor
Formát kameňa: 30 x 30 cm
Hrúbka kameňa: 1 cm
Obsah balenia: 1
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz