Prírodný obkladový kameň - Skala Fox

Kód: 271-4S1
Značka: Seviano
€33,20 / balenie 0,34 m2 €27,67 bez DPH €97,65 / 1 m2
Skladom

Skala Fox je prírodný kamenný obklad vyrobený z hnedej bridlice. Je možné ho použiť v interiéri aj exteriéri. Kameň je pripravený do jednotlivých modulov s rozmermi 56 x 15,2 cm. To zaručuje uľahčenie pokládky natoľko, že ju zvládne aj šikovný domáci majster.

V prípade, že si nie ste istí farebnosťou, štruktúrou, plasticitou alebo kvalitou spracovania, ponúkame Vám možnosť objednať si vzorka tohto kameňa. Ak následne na základe zaslaného vzorky urobíte objednávku, peniaze za vzorku Vám vrátime.

Minimálne objednateľné množstvo je 10 m2.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Úchvatná farebnosť prírodného obkladového kameňa Skala Fox - hnedé bridlice s výraznou štruktúrou a plasticitou môže byť ozdobou Vašej fasády, plota, sokla, domu či garáže. Kamenné obklady série Skala sú tiež veľmi obľúbené v interiérových priestoroch. Tu sa najčastejšie používajú na obkladanie múrov spoločenských miestností, spální, schodísk a krbov. Pokládka prírodného kameňa Skala Fox - hnedé bridlica je veľmi jednoduchá vďaka Predchystaný "Z" modulom o rozmere 56 x 15,2 cm a hrúbke 2 - 4 cm.

 

K tomuto obkladu ďalej odporúčame:
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  MN Schieferol / BWT Protect   Porosil RVV / BWT Protect 

 

Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciách, dnes je neodmysliteľne spätý aj s dizajnom. Ako funkčné aj krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často využívaný aj pre dlažby vonkajšie a vnútorné.

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte jej na m²
  2. Pripočítajte približne 10 - 15% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?".
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete.
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

 Přírodní břidlicový obklad Skala Fox

Séria Skala obsahuje celkom štyri atraktivne kamenné obklady. K trvalému ošetřeniu oproti vodě a mastnotě odporúčame použiť impregnáciu.

 

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Modul
Počet balení (paleta/vrstva): Prírodný kameň
Farebnosť: Hnedá
Hrúbka: 2 - 4 cm
Rozmery: 56 x 15,2 cm
Séria: Fox
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Bridlica
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 56 x 15,2 cm
Hrúbka kameňa: 2 - 4 cm
Počet modulov v balení: 4 ks
Obsah balenia: 0,34 m²
Typ balenia: Kartónová krabica
Hmotnosť 1 m2: 72 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz