Prírodný obkladový kameň - Skala Luna

Kód: 271-1S1
Značka: Seviano
€33,24 / balenie 0,34 m2 €27,70 bez DPH €97,76 / 1 m2
Skladom

Prírodný kamenný obklad Skala Luna je obkladom vyrobeným z kvarcitu, ktorý sa u nás ešte len dostáva na trh. Svojím vzhľadom a veľkosťou sa radí do materiálov veľmi unikátnych a vďaka kvarcitu sa jedná o obklad mrazuvzdorný, medzi ktorým nemusíte robiť žiadnu škáru. Pre urýchlenie a zjednodušenie pokládky Skala Luna sú jednotlivé kusy kameňa živicou zlepené na predchystané moduly o veľkosti 56 x 15,2 cm a ich hrúbka je cca 2 - 4 cm. To zaručuje uľahčenie pokládky natoľko, že ju zvládne aj šikovný domáci majster. Kvarcitový obklad je dodávaný v kartónových škatuliach, ktoré obsahujú 4 kusy modulov. Jedno balenie Vám teda vystačí cca na 0,34 m².

V prípade, že si nie ste istí farebnosťou, štruktúrou, plasticitou alebo kvalitou spracovania, ponúkame Vám možnosť objednať si vzorka tohto kameňa. Ak následne na základe zaslaného vzorky urobíte objednávku, peniaze za vzorku Vám vrátime.

Minimálne objednateľné množstvo je 10 m2.

 

K tomuto obkladu odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Keraflex Maxi

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
Úchvatná farebnosť prírodného obkladového kameňa Skala Luna, spájajúca sa s výraznou štruktúrou a plasticitou, môže byť ozdobou Vašej fasády, plota, sokla domu či garáže. Kamenné obklady série Skala sú tiež veľmi obľúbené v interiérových priestoroch. Tu sa najčastejšie používajú na obkladanie múrov spoločenských miestností, spální, schodísk a krbov. Pre urýchlenie a zjednodušenie pokládky Skala Luna sú jednotlivé kusy Kremenec živicou zlepené na predchystané moduly o veľkosti 56 x 15,2 cm a ich hrúbka je cca 2 - 4 cm. Kvarcitový obklad je dodávaný v kartónových škatuliach, ktoré obsahujú 4 kusy modulov. Jedno balenie Vám teda vystačí cca na 0,34 m².
 
 
K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  Fleckstop W   Porosil RVV
 

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte jej na m²
  2. Pripočítajte približne 10 - 15% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?".
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete.
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

 

Přírodní kamenný obklad Skala Luna z kvarcitu

 

Séria Skala obsahuje celkom štyri atraktívne kamenné obklady. K dlhodobému ošetreniu oproti vodě a mastnotě odporúčame použiť impregnáciu.

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Modul
Rozmery: 56 x 15,2 cm
Farebnosť: Hnedá, Béžová, Oranžová
Hrúbka: 2 - 4 cm
Séria: Luna
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Kvarcit
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 56 x 15,2 cm
Hrúbka kameňa: 2 - 4 cm
Počet modulov v balení: 4 ks
Typ balenia: Kartónová krabica
Obsah balenia: 0,34 m²
Hmotnosť 1 m2: 72 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz