Prírodný obkladový kameň - Skala Nero

Kód: 42S1
Značka: Kameny.cz
€33,23 / balenie 0,34 m2 €27,69 bez DPH €97,74 / 1 m2
Skladom

Skala Nero je prírodný kamenný obklad vyrobený z čiernej bridlice. Možno ho použiť v interiéri aj exteriéri. Kameň je pripravený do jednotlivých modulov s rozmermi 56 x 15,2 cm. To zaručuje uľahčenie pokládky natoľko, že ju zvládne aj šikovný domáci majster. Úchvatná farebnosť prírodného obkladového kameňa Skala Nero, s výraznou štruktúrou a plasticitou, môže byť ozdobou Vašej fasády, plota, sokla domu či garáže. Kamenné obklady série Skala sú tiež veľmi obľúbené v interiérových priestoroch. Tu sa najčastejšie používajú na obkladanie múrov spoločenských miestností, spální, schodísk a krbov.

Obklad Mureto Nero je vyroben z břidlicového kamene, který obsahuje stopy železa, to může časem vystupovat, proto doporučujeme obklad naimpregnovat.

V prípade, že si nie ste istí farebnosťou, štruktúrou, plasticitou alebo kvalitou spracovania, ponúkame Vám možnosť objednať si vzorku tohto kameňa. 

Minimálne objednateľné množstvo je 10 m2.

 

K tomuto obkladu odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Keraflex Maxi

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
Skvostná a nadčasová farebnosť prírodného obkladového kameňa Skala Nero, vyznačujúca sa s výraznou štruktúrou a plasticitou, môže byť ozdobou Vašej fasády, plota, sokla domu či garáže. Kamenné obklady série Skala sú tiež veľmi obľúbené v interiérových priestoroch. Tu sa najčastejšie používajú na obkladanie múrov spoločenských miestností, spální a schodísk. Dokonale sa snúbi aj s prostredím okolo krbu či krbových kachlí. Pre urýchlenie a zjednodušenie pokládky Skala sú jednotlivé kusy bridlice živicou zlepené na predchystané moduly o veľkosti 56 x 15,2 cm a ich hrúbka je cca 2 - 4 cm. Kvarcitový obklad je dodávaný v kartónových škatuliach, ktoré obsahujú 4 kusy modulov. Jedno balenie Vám teda vystačí cca na 0,34 m².
 
 
K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  MN Schieferol / BWT Protect   Porosil RVV / BWT Protect 
 

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte jej na m²
  2. Pripočítajte približne 10 - 15% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?".
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete.
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

Séria Skala obsahuje celkom štyri atraktivne kamenné obklady. K trvalému ošetřeniu oproti vodě a mastnotě odporúčame použiť impregnáciu.

 VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Modul
Farebnosť: Sivá, Čierna, Antracitová
Hrúbka: 2 - 4 cm
Rozmery: 56 x 15,2 cm
Séria: Nero
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Bridlica
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 56 x 15,2 cm
Hrúbka kameňa: 2 - 4 cm
Počet modulov v balení: 4 ks
Obsah balenia : 0,34 m²
Typ balenia: Kartónová krabica
Hmotnosť 1 m2: 72 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz