Travertínová dlažba - Line Multi

Kód: 6796
Tip
Značka: Seviano
€15,38 / 0,279 m2 €12,82 bez DPH €55,13 / 1 m2
Na objednávku

Interiérová dlažba Line Multi je vyrobená z prírodného travertínu v krémovom odtieni. Dlažbu ponúkame v rozmeroch 91,5 x 30,5 cm a hrúbka kameňa je 1,2 cm. Travertín je jeden z najžiadanejších prírodných kameňov, ktorý sa využívá predovšetkým v interiéri, je vhodný do namáhanejších priestorov. Dlažba je originálna vďaka svojej neopakovateľnej farebnosti.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
Interiérová dlažba Line Multi je vyrobená z luxusného prírodného travertínu, ktorý pôsobi vkusným a uhladeným dojmom.Dlažbu ponúkame v rozmeroch 91,5 x 30,5 cm a hrúbka kameňa je 1,2 cm. Line Multi nádherne vyzdobí miesta,ako je kúpeľňa, kuchyňa, ale tiež je možné dlažbu využiť do väčších priestorov, kde nádherne vynikne výnimočný formát kameňa.
 
Travertín je najviac cenený pre svoj unikátny vzhľad. Nielen to je však hlavný argument na jeho využitie v priestore. Ďalej sa za veľmi vítanú vlastnosť považuje aj pomerne vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Travertín tiež dobre znáša striedanie vysokých a nízkych teplôt, čím dokonale vytvára priestor pre podlahovékúrenie, pretože vyniká aj dobrými izolačnými schopnosťami. Dokáže dlho udržať teplotu, je mrazuvzdorný a okrem toho ho neponičí ani vlhkosť, s ktorou mnohé iné prírodné materiály  bojujú.

 

K tomuto produktuodporúčame lepidlo Keraflex Extra S1, impregnáciu WProtect.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Prírodný kameň
Druh dlažby: Pochôdzna
Pokládka: Do lepidla - pochôdzne plochy
Tvar: Obdĺžnik
Typ kameňa: Travertin
Farebnosť: Béžová, Krémová
Hrúbka: 1,2 cm
Rozmer: 91,5 x 30,5 cm
Séria: Multi
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Travertín
Hrúbka kameňa: 1,2 cm
Približná hmotnosť kameňa: 32 kg/ m2
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz