Vzorka k produktu 010111

Kód: 7068
Značka: Seviano
€12 / ks €10 bez DPH
Skladom

Exkluzívne keramické dlažby sú ideálnou voľbou do moderných interiérov a exteriérov. Každá dlažba má úplne originálnu farebnosť a výraznú štruktúru, ktorá nie je vždy fotografiou prenositeľná. Preto sme si pre Vás pripravili možnosť objednať si vzorky dlažby priamo k Vám domov, kde si môžete pohodlne prezrieť a porovnať viac variant konkrétnej rady dlažieb.

Voľba dlažby je pomerne dôležitým rozhodnutím pri renovácii či stavbe domov a bytov, ktoré bude viditeľné každým dňom a každým Vaším pohybom. Preto Vám vzorku pomôže zvoliť tú najideálnejšiu variantu. Kúsok keramickej dlažby si môžete jednoducho prirovnať k ploche a vidieť farebné variácie, ktoré ponúka. Na vlastné oči tiež uvidíte precíznosť spracovania našich materiálov. Vždy sa snažíme, aby veľkosť vzorky bola dostačujúca pre predstavu skutočnej štruktúry a farebnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľkou výhodou luxusných dlažieb z prírodného kameňa je protisklzovosť, mrazuvzdornosť a ľahká údržba. Komponuje tiež veľkou odolnosťou proti oderu a jejich povrch zaisťuje jednoduchú pokládku a poskytuje nadčasový dizajn. Umiestnenie prírodných dlažieb je veľmi bežné napríklad aj pre verejné priestory.

Keďže máme všetky vzorky skladom, sme schopní expedovať vzorky takmer ihneď po vašej objednávke. Vzorka má navyše kompaktné rozmery a nízku váhu, tak aby jeho prevzatie bolo bezproblémové.

doprava - zlava

Dodatočné parametre

Kategória: Vzorky obkladov a dlažieb
Materiál: Italská keramika
Rozměry vzorku: 20 x 20 x 2 cm
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz