Upínací modul SM70

Kód: 5447
Značka: ECORAW ®
€0,31 / ks €0,26 bez DPH
Na objednávku

Upínací modul SM70 je doplnkom ku kotve Spiral Anksys® SA na zvýšenie účinnosti ťahu. Priemer modulu je 70 mm a výška modulu je 30 mm, modul je vyrobený z polyamidu.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

  • Jeden princíp pre všetky aplikácie

Injektážne kotvenie Spiral Anksys® je určené pre všetky kategórie podkladov A/B/C/D/E podľa EAD a typov izolácií. Účinné kotvenie aj na nesúdržných podkladoch (menej ako 80 kPa) a podkladoch s veľkými nerovnosťami až do 20 mm/1 m.

  • Profesionálne zateplenie novej generácie

Injektážne kotvenie vytvára monolitické spojenie izolačného systému, čím chráni z hľadiska zaťaženia vetrom, teploty aj vlastnej hmotnosti, pričom maximálny posun izolácie je do 1 mm.

  • Rychla a efektívna montáž

Profesionálna a vysoko efektívna inštalácia aj v tých najnáročnejších podmienkach. Žiadne skrutkovanie ani zatĺkanie. Montáž pod omietku jedným úkonom - žiadne zátky.

  • Bezpečnosť a vysoká životnosť

Injektážny postup so 100 % účinnosťou bez ohľadu na spôsob vŕtania alebo súdržnosť podkladu. Odolnosť voči dynamickému zaťaženiu vetrom do 6 kPa (3-krát vyššia ako normy EÚ).

  • Kotvenie fasád s vysokým zaťažením

Systém je certifikovaný na šmykové zaťaženie. Deklarácie Spiral Anksys® umožňujú vykonať statické posúdenie pre šmykové aj ťahové zaťaženie ETICS s opláštením alebo konštrukciami.

  • Nulové tepelné straty

Komplexné odizolovanie kotvového bodu s vyhlásením nulového bodu prestupu tepla (0,000 W/K) pre všetky typy izolačných materiálov. Vysoko účinný spoj bez tepelných strát a kondenzácie.

  • Ekonomická výhodnosť

Schopnosť vykonávať nové zateplenie, renovácie a duplikácie izolačných systémov s minimálnym počtom kotiev. V rozsahu 6 až 8 injektážnych kotiev na m2 možno ukotviť až 90 % budov v Európskej únii. Menší počet kotiev znižuje prácnosť, nenarušuje statiku konštrukcií, eliminuje tepelné straty.

  • Technológia s európskou certifikáciou CE

Komplexná certifikácia pre najrôznejšie aplikácie poskytuje všetkým projektantom a konštruktérom jedinečnú záruku spoľahlivosti tohto riešenia. Deklarácie injektovaného kotvenia mnohonásobne prevyšujú požiadavky stavebnej normy.

Dodatočné parametre

Kategória: Kotvenie izolantov
Priemer modulu: 70 mm
Výška modulu: 30 mm
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz