Bazénový lem Natura

Kód: 517/100
Značka: Seviano
€43,90 / ks €36,58 bez DPH
Do 8 týždňov
Vyberte si veľkosť schodiskovej dosky
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Bazénový lem Natura je vyrobený z prírodného kameňa, materiálom je odolný pieskovec šedej farby. Povrch kamennej dosky je štiepaný a teda protišmykový, hrany sú ručne zasekávané a majú krásny prírodný vzhľad. Ponúkame ho v dvoch veľkostiach 100 x 35 cm a 100 x 40 cm, hrúbka lemu je 4 cm.

Bazénový lem z prírodného kameňa sa používa na vytvorenie okraja bazéna, ktorý zabraňuje vylievaniu vody pri kúpaní a znečistení bazéna z jeho okolia. Lemy môžu nadväzovať na okolitú dlažbu z prírodného kameňa. Bazénový lem je stálofarebný a mrazuvzdorný. Kamenná doska zakryje hornú hranu bazéna a vytvorí efektné olemovanie celého obvodu. Rozdiel medzi bazénom s lemom a bez lemu je ohromujúci. Bazénový lem zvýrazní čistotu a farbu vody a bazén vyzerá ako zarámované čisté zrkadlo.

Bazénový lem ponúkame iba v uvedených rozmeroch

Detailné informácie

Podrobný popis

Kamenné dosky Natura sú vyrobené z pieskovca šedej farby a využívajú sa ako bazénové lemy. Ponúkame ich v dvoch rozmeroch 100 x 35 cm a 100 x 40 cm, hrúbka je 4 cm. Bazénový lem z prírodného kameňa sa používa na vytvorenie okraja bazéna, ktorý zabraňuje vylievaniu vody pri kúpaní a znečistení bazéna z jeho okolia. Lem môže nadväzovať na okolitú dlažbu Tiga Natura alebo inú dlažbu z prírodného kameňa. Bazénový lem je stálofarebný a mrazuvzdorný.

 Bazénový lem ponúkame len v uvedených rozmeroch.

Dodatočné parametre

Kategória: Bazénové okraje
Materiál: Prírodný kameň
Série: Natura
Rozmery: 100 x 35 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Pieskovec
Obsah balenia: 1
Hmotnosť 100 x 35 x 4 cm: cca 35 kg / ks, cca 86 kg / m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz