Dlažba k bazénu Etna Dark Grey

Etna Dark Grey dlažba

 

Dlažba k bazénu Etna Dark Grey

Hľadáte elegantnú a jedinečnú dlažbu k bazénu? V tom prípade sa nechajte inšpirovať vonkajšou keramickou dlažbou Etna Dark Grey.

Dlažba je kalibrovaná na šírkou 2 cm. Aké má ďalšie vlastnosti? Samozrejme je mrazuvzdorná a nesmieme zabudnúť spomenúť protišmykovosť R11. Veľmi elegantne pôsobí  šedá farba, ktorá má blízko k prírode, ale pritom pôsobí moderne. Táto keramická dlažba nesie značku Altra Pietra.

Vyberať môžete z dvoch rôznych veľkostí: 40x80 cm alebo 60x60 cm.

Dlažba je vhodná nielen na obloženie bazénov, ale aj na terasy alebo iné pochôdzne či príjazdové plochy. Jej pokoženie je veľmi jednoduché, môžete zvoliť položenie do betónu, na lepidlo, do štrkového lôžka alebo inštaláciu na terče. Kedykoľvek vám poskytneme, osobne alebo telefonicky, dôležité rady. Môžete sa pozrieť aj na naše návody a rady a tipy ohľadom pokládky dlažby.

K dispozícii máme široké príslušenstvo v oblasti chémie vrátane bazénového lemu.

K bazénovej dlažbe taktiež odporúčame chémiu: penetráciu, hydroizoláciu, škárovaciu hmotu a silikón. Viac informacii nájdete tu.

Bazénovej dlažby Etna Dark Grey máme veľké skladové zásoby. Pokiaľ si nie ste istí svojim výberom môžete si objednať vzorku bazénovej dlažby.

Chceli by ste si urobiť lepšiu predstavu o tom, ako bude dlažba vyzerať? Môžete využiť našich služieb grafického spracovania

Radi Vás privítame aj v našej predajni, kde máme vystavené nielen produkty, ale aj vzorky dlažieb, obkladov a celého sortimentu. Prejdite sa našou krásnou záhradou a načerpajte množstvo inšpirácie.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz